reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Iza bardzo mi przykro :(

Ja również dzisiaj mam wizytę :)
Co do smarowania , ja w poprzedniej ciąży nie smarowałam i nie mam ani jednego rozstępu.Ponieważ choruję na tarczycę i mam suchą skórę w tej postanowiłam jednak zacząć tylko jeszcze nie wiem co jest dobre. Macie może sprawdzone mazidełka?
 
Iza bardzo mi przykro :(

Ja również dzisiaj mam wizytę :)
Co do smarowania , ja w poprzedniej ciąży nie smarowałam i nie mam ani jednego rozstępu.Ponieważ choruję na tarczycę i mam suchą skórę w tej postanowiłam jednak zacząć tylko jeszcze nie wiem co jest dobre. Macie może sprawdzone mazidełka?
czekamy na relację :)
 
Ja w 1 ciazy sie smarowalam ale dupa mi wlasnie bardzo urosla.i tam mam duzo roztepow tak jak na udach ale juz przywyklam do tego..Bylam strasznym szczupakiem przed ciaza wazylam 45 kg wiec nawet przydalo mi sie te pare kilo w bioderkach.Teraz waze jakies 54 kg .Po ciazy chcialabym.zejsc do 50[emoji14]

Mlodamama anisima trzymam kciuki!
 
Witam dziewczyny.to ja Karo01 tylko musialam nowe Konto zalozyc bo od niedzieli zablokowalo Mi Konto i niemoglam Pisac komentarzy. Pisalam tylko Lilith na priv bo te umialam wyslac
Witam nowe mamuski
Izka bardzo Mi przykro i okropnie ci wspolczuje.ja okropnie tez tego sie boje
Ja wizytuje dzisiaj o 12 ale napewno sie przesunie.trzymam kciuki za wizyty
 
Siwa a jak poprzednie ciaze w porównaniu?

Nie musi być śluzu dużo albo się wylewać, w ogóle go nie musi być, nje martwić się.
Patek a betę robiłaś?
AIM a to nie implantacyjne? tez miałam brąz na początku..
Kotek ja widzę stary suwaczek 4+3 dzis
Mlodamama gratki testu i czekam na relacje!!
Anissima trzymam kciuki za wizytę! jak dzisiejsza noc?
Maziajka w ile masz wzrostu?
Wszystko dobre do smarowania byleby nawilzac. lubię z Palmersa kosmetyki na ciążę ale u mnie Rozstępy są bo przy córce miałam brzuch do rekordów ginesa wielkości pfawie mojego wzrosu ahaha

Karo czekam niecierpliwie na wiesci!!
 
reklama
Siwa88 nie pamiętam już czy gratulowalam serduszka czy nie :)
Normalnie o pierdołach ostatnio zapominam -taka jakaś jestem nieobecna ...

Maziajka- najwyżej po porodach będziemy się motywować do odchudzania :)
Ja kiedy zaszłam w pierwszą ciążę wazylam 54 - dość szybko wrocilam do formy jako takiej- teraz ważę 60 :angry: ale przez 3 lata beż przerwy na na silownię chodziłam i pewnie stą wyższa waga- mimo,że ciuchy sporo mniejsze nosiłam.... Ciekawe co będzie w tej ciąży... aż się boję :):confused2:

młodamama111 dawaj znać po wizycie :-) :) bom bardzo ciekawa - i milo się czyta , że kolejne serduszka już pukają sobie cichutko :)

Piszecie o rozstępach - ja nie mialam żadnego- mam kilka na pośladku ale jeszcze z okresu dorastania .. Mam nadzieję , że żadne paskudy mnie nie ozdobią i tym razem ...
No właśnie - czy któraś z Was stosowała, lub stosuje BIoOIL?? może macie jakieś opinie ? lub możecie polecić coś innego ?

Ja wczoraj musiałam mierzyć kostiumy kąpielowe...:baffled: i no jakby to delikatnie powiedzieć - jestem pełniejsza:oo: - ja widzę to doskonale ... i tak sobie myślałam , żeby tylko nikt się nie domyśli oglądając mnie w tych strojach ... bo w pracy jeszcze nic nie mówiłam...:errr: powiem pewnie jak zobaczę bijące serducho... a może nawet jeszcze trochę poczekam ... A Wy?? Jak zamierzacie , lub może już rozegrałyście sprawę ze swoimi pracodawcami ?
 
Do góry