reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Mam nadzieję, że u mnie też będzie taki scenariusz. A robiłaś jakieś badania po poronieniu?
Tak robiłam badania na toxoplazme i cytomegalie.
Toxoplazmy nigdy nie miałam..
Okazało się ze przebylam cytomegalie ale mój gin twierdzi ze to nie przez to, tylko po prostu na tle genetycznym..

0d1y3e3khzfk90a2.png
 
Cześć dziewczyny, mogę dołączyć? Po ponad roku starań udało mi się zajść w 2 ciążę :) test pozytywny, beta rośnie tylko od 2 dni jestem przeziębiona i bardzo się tym martwię :( ratuje się domowymi sposobami, ale ciągle myślę o tym czy infekcja na tak wczesnym etapie ciąży nie zaszkodzi :(
 
Miewacie uczucie takiego dziwnego rozpierania w podbrzuszu? Niby przy 2 ciąży już powinnam wiedzieć co i jak ale nie pamiętam czy tak było za pierwszym razem.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, ja tylko wpadam sie przywitac. Cala noc nie spalam, bo mam mega migrene, do tej pory mnie glowa boli, do tego musialam wstac rano i isc na jazdy, ogarnac dom i zaraz lece do pracy... a tak mi sie dzis nie chce. Wizyte mam dopiero na 28 listopada, bo tutaj tak robia pierwsza wizyte jakos w 8-9 tyg. W ogole sie musze zorientowac na nowo, bo pierwsze dziecko urodzilam w Anglii a teraz jestesmy w Hiszpanii, wiec znowu nie wiem co jak... Tyle dobrze, ze chociaz dzis mnie nie mdli.
 
Niesmialo pisze jeszcze raz,chyba nikt nie zauwazyl mojego postu,chcialabym dolaczyc bo jest nadzieja,rano mialam badanie i doktor powiedziala ze raczej nie widzi ciazy pozamacicznej i ze ciałko żółte jest,martwi mnie tylko ta beta 1300 przy 6t4d to chyba malo?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry