reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Tak się cieszyłam ze nie mam uczucia ciągłego głodu ale dziś wróciło ze zdwojoną siłą :/ a jak już coś zjem to mnie mdli.. upieklam dziś szynkę zjadłam ze smakiem a jak mąż przyszedł z pracy to nie byłam jej wstanie wyjąć z lodówki smiedziala mi na kilometr ;/
W pierwszej ciąży pierwsze spotkanie z toaletą rozpoczęło się po otwarciu lodówki gdzie była karkowka.. może powtórka z rozrywki

Maziajka a jak u Ciebie ?

Megan22 co u Ciebie , zamilklas?

0d1y3e3khzfk90a2.png
 
reklama
Tez was tak zalewa bialy sluz maskra z dnia na dzien corwz wiecej ale to chyba dobrze po to podobno swiadczy o wysokim progesteronie.


Kotek rozmawialas z ginem?
 
Nadal jestem dostałam antybiotyki na gardło w kroplowce. I zajął się mną mój stary doktor. Nikt bez niego nic mi nie powie. A ze będzie dopiero jutro to zostało. Mi czekać. na pewno mi zrobią jeszcze raz usg. Nie wiem dlaczego krwawie nie odpowiada i on w summi czekac to nie wie ze od rana nie plamie
 
reklama
Hajmal mocno kciuki trzymam. dobrze, że ta opieka dobra ld Twojego lekarza.

Maziajka ostatnik się wystraszylam bo lało się jak na @.. ale już jest tego mniej, nje wyp,ywa aż tak. myślę, że to dobry znak.

Musiałam wypić syrop na tl zatwardzenie bo Oszalec idzie i juz podbrzusze odczuwalne..

Mlodamama, tak każda ma inaczej i nie należy się sugerować objawami innych.
 
Do góry