reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Truskawka89 moj syn był szczepiny na ospę, są dwie dawki, my dostaliśmy za darmo bo chodził do żłobka a dla dzieci uczęszczających do przedszkola do 3 lat jest za darmo tylko trzeba wziąć zaświadczenie z przedszkola/ żłobka. Nas też minęła kiedyś ospa, jak panowała w przedszkolu...

aga_k_m no trochę przeszłam.... po pierwszej ciąży, długo się staraliśmy... myślałam że przeszłam dużo... ale drugie podejście nauczyło mnie pokory i niestety strachu o ciążę.... zwłaszcza to co działo się w maju... kiedy chodziłam z nierozną ciążą pozamaciczną przez dwa miesiące...

Pola@ gratuluje córeczki i dobrych wyników :)

Zdrówka dla chorych i szybkiego powrotu do zdrowia
 
reklama
Truskawka,mialam mniejsze ryzyko niz Twoje, 1 do ok 600, ale w opisie posrednie ryzyko i do rozwazenia amniopunkcja, konsultowalam z gin, ze dobrze w takiej sytuacjivNifty zrobic...
Szkoda ze nie ma refundacji, ale dla mnie spokoj ducha wazniejszy, bo bez tego badania do porodu bym chyba zwariowala, a tak wiem ze pod tym katem wszystko jest ok prawie na 100%:biggrin2:
 
Abed wspolczuje traumatycznych przezyc... Mam nadzieje, ze teraz bedzie bez komplikacji i ze pomimo tak ciezkich przezyc odnajdziesz radosc i spokoj ducha w tej ciazy.
 
Witam wszystkie Lipcowki ;)
Jestem tutaj nowa..mam sporo do nadrobienia, nie wiem czy mi się to uda by was trochę poznać..
To moja druga ciąża..aktualnie 16tydzien +1 - termin mam na 13 Lipca
Chciałabym wiedzieć jak się czujecie, jak przychodzicie te ciaże , czy już coś przybralyscie a także czy znacie już płeć swojego maleństwa..
Pozdrawiam wszystkie :)
Witaj Alex [emoji3]
Jest tu u Nas jeszcze jedna mamusia z Holandii, są mamy z Anglii, Irlandii, Niemiec, a tak większość mieszka i prowadzi ciążę w Pl.

Nie ma co nadrabiać, lepiej być na bieżąco [emoji6]. Tematy powtarzają sie co rusz, więc nie ma co cofać się do początku [emoji3]


Megann - zdrówka Kochana [emoji8]. Ale Cie rozłożyło.. Współczuję

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, zaraz zacznę Was doczytywac, ale wcześniej chce się z Wami podzielić super wieściami, mam wynik Nifty i wszystko jest w porządku, dzidziuś zdrowy i do tego dzewczynka!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:jak się cieszę!:biggrin2::biggrin2:
Nie pisalam nawet wczesniej, że robiłam Nifty, bo tak mnie to stresowalo, że nie chciałam tego roztrząsać i nie chciałam o tym myśleć... Nifty robilam, bo w wyniku badań prenatalnych miałam "posrednie ryzyko trisomii 21" i do rozważenia aminopunkcja.
Uffff.....:biggrin2:
Cieszę się bardzo , że wszystko okej :* i gratuluję dziewczynki :)

Witam wszystkie nowe mamy :)

iI niestety wracam do łóżka. Czekam ciągle aż coś pomoże na ten suchy kaszel.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Cieszę się bardzo , że wszystko okej :* i gratuluję dziewczynki :)

Witam wszystkie nowe mamy :)

iI niestety wracam do łóżka. Czekam ciągle aż coś pomoże na ten suchy kaszel.

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
Dzień dobry bardzo.... ja też jestem przeziębieniona a raczej mam bardzo czerwone gardło. Wzięłam dziś dzień wolnego bo nie ma co kusić losu.
Jak mi nie przejdzie to w pn idę do lekarza. Niestety służba zdrowia w Irlandii jest płatna i do... kitu.
W tamtym roku miałam dwa razy angine i teraz się boję żeby jej znowu nie mieć... [emoji33]
A może cały następny Tydzień już siedzieć w domu i odpocząć? Boszzzz problemy ściętej głowy...

Znacie jakieś sposoby na bolące gardło?


Widzę też że sporo z Was robi jakieś już zakupy ciążowe. Ja dla odmiany napiszę że nie kupuje nic dosłownie nic a nic. Nie lubię zapeszać, tym bardziej że moja mama straciła bliźniaki w 7 miesiącu ciąży mając już sporo kupione. Jestem tego zdania że promocje będą zawsze, a sklepy są wręcz naładowane wszelakim towarem.
Poza tym czekam do późnej ciąży bo coś czuję że moje dziecko nie będzie najmniejsze, bo ja mam 175 cm a moj mąż 2 metry wzrostu.
Później na L4 pójdę to będę miała czasu a to czasu ;-)

Jedynie co muszę teraz kupić to porządny termometr... Termometr Braun IRT 6520
Link do: Termometr Braun 7 IRT 6520 - Ceneo.pl

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Aim - pisałyśmy o naszej wielkości na wątku zakupowym, miałam sie dowiedziec i co.. Moi rodzice mi podali różne dane:D wiec chyba nie sprawdzę :D albo między 50 a 60 na pewno :D

Współczuję Wam dziewczyny tych chorób, zaletą nakazu leżenia jest brak chorób - nie zarazilam sie jeszcze niczym od odwiedzających :D jak mnie zbieralo to robiłam niezawodny syrop z cebuli i przechodzilo zanim przyszlo. Takze polecam syrop z cebuli!

Witam nowe dziewczyny :)

Ja czekam aż mąż wróci, jutro rano badania bo w czwartek wizyta :)

Buziaki!
 
reklama
Do góry