reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Niestety właśnie macica się stawia, to moje 3 dziecko, więc tego akurat jestem pewna. Stawia się do tego stopnia, że brzuch chwilami zmienia kształt. Nawet leki rozkurczowe nie działają, a leżenie mam wskazane aby zapobiec skróceniu szyjki, bo przy takich skurczach jest to wielce prawdopodobne. We wtorek mam wizytę u mojego gina, okaże się czy szyjka nadal zamknięta i długa czy też skurcze swohe zrobiły. Mam nadzieję, że jednak nie...

Js takie stawianie macicy miałam od 20 tc przy synku i nie powodowało to rozwierania i skracania szyjki, ale napewno warto to skontrolować. Hmm a rodziłas SN czy cc?
 
reklama
Karo mnie bola cycki ale nie swedza mam nadzieje ze nie urosna bo i tak mam duze jak na swoje gabaryty.

Lilith ja tez duzoo pije ale mialam taki nakaz od gin bo juz mi sie leukocyty pokazywaly a mam tez problemy z nerkami od zawsze wiec pic trzeba by do kamicy nie doszlo w 1 ciazy mialam niestety.

010igov35ye70zfx.png
 
Js takie stawianie macicy miałam od 20 tc przy synku i nie powodowało to rozwierania i skracania
szyjki, ale napewno warto to skontrolować. Hmm a rodziłas SN czy cc?

Rodziłam siłami natury, nie wiem może to z racji mojego wieku i organizm już nie w takiej kondycji :-( Czuję się bezsilna i żyję jak na tykajacej bombie zegarowej...
 
Amea dla mnie trochę dziwne, że tak Cię gin zostawił skoro to aż takie silne wszystko. On też uważa, że to już macica się stawia? Jakie dał Ci leki? Dziewczyny w takich sytuacjach to dostają coś mocnego plus różne w zastrzykach choćby nospy czynhydro. Na szyję nic nie założy skoro jest ryzyko, że się rozejdzie??


Maziajka pamiętam, że Ty masz te problemy. Uwazaj na Was. Smaki to ja mam ostatnio tylko na puszki. A dziś sok jabłkowy ale taki hmm z kawałkami owoców.

Cyce mi urlsly bardzo jak zawsze. Z a/b ostatnio kupiłam 32dd i dziś kurde oba nowe staniki małe, musze iść po E. Ale sie ciesze. Tez ta skóra na skutkach jakby schodzi i czasem jakby się luszczy, zaschnieta wydzielina.. Ale nie swedza. Swędzi mnie brzuch za to. Na cyce ponoć fajny jest Palmers do biustu.

Mafu właśnie.. Mąż przed spaniem czy jak coś oglądamy to mnie gila. Wiesz, leze sobie i np jak plecy glaska to te nogi skaczą jak szalone, to próbuje pomasowac albo pogilac i u mnie jest jeszcze gorzej, normalnie w rękach skaczą.
Aga kiedyś na skurcze mówiła, że ciepło dobrze robi.. Wiec ta ciepła woda to moczenie? Tule Cie, wiem jakie to upierdliwe :/
 
Melduję się po wizycie. Spędziłam w szpitalu ponad 2h. Najpierw wywiad z położna a potem usg. Miałam przez brzuch i dopochwowo. Wg usg jest to 13+3 więc o 3 dni starsza. Bliźniaki rosną, słyszałam bicie serduszka każdego z osobna :tak::tak:

Pierwszy ma 69.8mm, NT 1.10mm. Drugi ma 73mm i NT 1.70mm.
Ryzyka wad genetycznych bardzo niskie :yes:

Także kamień z serca i już od razu człowiek inaczej zaczyna cieszyć się ciążą :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Fotki nie najlepszej jakości ;)
 
Amea dla mnie trochę dziwne, że tak Cię gin zostawił skoro to aż takie silne wszystko. On też uważa, że to już macica się stawia? Jakie dał Ci leki? Dziewczyny w takich sytuacjach to dostają coś mocnego plus różne w zastrzykach choćby nospy czynhydro. Na szyję nic nie założy skoro jest ryzyko, że się rozejdzie??


Maziajka pamiętam, że Ty masz te problemy. Uwazaj na Was. Smaki to ja mam ostatnio tylko na puszki. A dziś sok jabłkowy ale taki hmm z kawałkami owoców.

Cyce mi urlsly bardzo jak zawsze. Z a/b ostatnio kupiłam 32dd i dziś kurde oba nowe staniki małe, musze iść po E. Ale sie ciesze. Tez ta skóra na skutkach jakby schodzi i czasem jakby się luszczy, zaschnieta wydzielina.. Ale nie swedza. Swędzi mnie brzuch za to. Na cyce ponoć fajny jest Palmers do biustu.

Mafu właśnie.. Mąż przed spaniem czy jak coś oglądamy to mnie gila. Wiesz, leze sobie i np jak plecy glaska to te nogi skaczą jak szalone, to próbuje pomasowac albo pogilac i u mnie jest jeszcze gorzej, normalnie w rękach skaczą.
Aga kiedyś na skurcze mówiła, że ciepło dobrze robi.. Wiec ta ciepła woda to moczenie? Tule Cie, wiem jakie to upierdliwe :/

U mojego gina jak byłam na ostatniej wizycie, to nie miałam takich historii... W drugi dzień świąt trafiłam do szpitala, gdzie po 3 dniach lekarka oświadczyła mi z ironicznym uśmiechem na twarzy, że musi z dystansem podejść do zgłaszanych przeze mnie dolegliwości, ponieważ szyjka jest długa i zamknięta... Odstawila mi wszystkie leki i po kontakcie telefonicznym z moim ginekologiem brałam swoje po kryjomu. Szpital w moim mieście to porażka :-( Od 7 t.c. biorę luteinę, bo plamilam, teraz buscopan 3x1 i magnez 3x2. Pojutrze zobaczymy co mój gin zadecyduje, niestety szybciej się nie dało, ponieważ jest tutaj raz na 2 tygodnie :-(
 
Lilith pod prysznicem stoje i same nogi polewam dosc dlugo mocno ciepłą wodą. Mi do tego że skaczą to jeszcze bolą tak spinającą, mążdos mocnona moja prosbe albo mi je uciska albo stuka bo jak myzia delikatnie to tylko pogarsza wtedy

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry