reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej dziewczyny, mam nadzieję że choć odrobinę odetchnęłyście w święta. U nas święta dość udane, podzieliliśmy się nowiną z rodziną, chyba byli lekko zdziwieni i nie dowierzali że nam się udało po tak długim oczekiwaniu. Teściowa jak to wręcz powiedziała w noc wigilijną nie zmrużyła oka z wrażenia więc niespodzianka nam się udała. Natomiast mam do Was pytanie, czy któraś z Was ma problem z tarczycą? Niestety z badań mój poziom TSH jest zawyżony i ginekolog kazał brać Euthyrox 50 i zgłosić się do poradni. Dawno temu brałam ten lek na zawyżony poziom TSH lecz po roku leczenia tarczyca się uspokoiła i przez ok 3 lata nie miałam z nią problemów a badam TSH co pół roku. Nigdy nie brałam tak wysokiej dawki tego leku-góra Euthyrox 25 i stąd moje obawy. Wizyta w poradni endokrynologicznej dopiero za miesiąc i jeśli również macie taki problem to proszę Was o podzielenie się informacjami na ten temat. Bardzo ciepło Was pozdrawiam.

Ja dostałam 25 mg i jutro mam wizytę endokrynologa - mam nadzieję, że nie trzeba będzie zwiększyć dawki... Dopiero teraz mi się cokolwiek zaczęło z tarczycą dziać i teraz dopiero się zaczełam leczyć...
 
reklama
Karoo bardzo fajna reakcja a szefowej jeszcze lepsza. Pochwal się brzuszkiem :) dużo zdrowka!!


Misia to juz doświadczona jesteś. Moje wychodzą pod nadzorem, tylko na ogród. Kot powinien moc sobie polazic ale to nie dla mnie.. Mam dzikie koty na ogrodzie, mają nawet swój drapak.. Jednak jak najstarsza przestała przychodzić rok temu to było mi bardzo ciężko.. To taka rodzina.. Udało nam się złapać w pułapki dziewuszki bez jednej.. Ona zawsze w ciazy ze mną jest hihi.. To maluchy tez juz idą do nowych domów bo serca niemam ich tak zostawiać.. Mimo, iż widać ze dzikusy i z łaski dają się głaskać :)
Koteczek to ten z avka??
 
Hej wszystkim! Postaram się przeczytać w wolnej chwili tych prawie 500 stron waszego wątku ale póki co chciałabym się przywitać i napisać dwa słowa o sobie.
O maleństwo staraliśmy się ponad rok, ostatni okres miałam w październiku, kiedy zrobiłam test i wyszedł z delikatną drugą kreską wprost oszaleliśmy z radości. 5go grudnia byliśmy na usg i widzieliśmy bijące serduszko - kolejna wizyta 5go stycznia już nie mogę się doczekać. Jedyne co mnie martwi to fakt, iż moje 'objawy' są bardzo słabe. Nie mam mdłości, piersi nie bolą jakoś przesadnie, nie wymiotuję nie mam zachcianek - oprócz senności i zgagi w ogóle nie czuję żadnych dodatkowych symptomów ciąży. Termin mamy na 24 lipca 2017 roku - mam nadzieję, że dane nam będzie spędzić ten czas razem :)

Pozdrawiam,
K.
Mamy ten sam termin :) Super. Trzymam kciuki ! :)
 
Hej dziewczyny mam dosyć uporczywy bół głowy spałam dziś naprawdę praktycznie cały czas :( bolą mnie oczy jak by migrenowe coś:(
Nie biorę żadnych leków bo się boje wizyte mam za jakieś 2-tyg.
A WAM Co pomaga na ból głowy?
 
Tymuniek bez problemu mozesz wziazc paracetamol czyli najzwyklejszy apap ja juz kilka razy sie ratowalam tym na bol glowy.

Pola moja.ostatatnio fajnie fikala a na prenatalnych chyba jakas ospala byla.


Ja dzis bylam w lumpie na lowach kupilam sobie 3 fajne bluzki.Ale mnostwo rzeczy bylo mega fajny ten moj lump.A na dzieciecy nawet nie szlam bo bym oczoplasu dostala.Poza tym nie chce kupowac za szybko bo zakopie sie w tych ciuchach po siostrze mam tego duzo dostac dokupie jeszcze jakies typowo dziewczece ale tez nie duzo bo od kazdego jeszcze dostane.

010igov3fkey3mez.png
 
Heyo! My sylwka pierwszy raz spędzimy w trójkę przed tv, nie wiem czy dożyję do północy :-p Dziś cały dzień z synem w domu, wieczorem gdy mąż wrócił z pracy przeszłam się do sklepu, strasznie zimno. A waga póki co jeszcze stoi na 61:happy: Ale w sumie ja dopiero w pt zacznę10 tydzień. A co do ćwiczeń w ciąży to polecam Angelikę Pióro, ja z nią poprzednią ciążę przebyłam. Może dzisiaj też sobie ją zaliczę.
 
Tymuniek - współczuję bólu. Miałam już 2 razy w tej ciąży taki mega mocny. Niestety jedynie apap odwazylam sie wziąść, i co kilka godzin brałam kolejna tabletkę. Do tego tylko sen i ciemność w pokoju.


Karo - gratuluję super udanej rozmowy z Szefowa [emoji122].

I ja powiadomilam dzisiaj Szefa. Musiałam dłużej zostać w pracy (na cito trzeba było pismo splodzic - a od jutra mam urlop). I tak już na wyjściu zaczęłam z szefem życzenia sobie składać, następnie padło pytanie nt. Sylwestra i gdzie balujemy. Taka przyjemna atmosferka się zrobiła - więc był to idealny moment na zrzucenie bomby ciążowej [emoji23]. Z sekundy na sekundę widziałam jak szefowi mina rzednie [emoji23][emoji23][emoji23]. Oczywiście powiedziałam mu, że o ile dalej będzie tak "fajnie" jak do tej pory to planuje pracować do maja - ale..musi mieć na uwadze zastępstwo na moje miejsce. Pogratulowal mi (chyba... Bo w tym moim slowotoku i skupieniu się na jego twarzy, nie jestem pewna czy rzeczywiście padły słowa gratulacji [emoji23]) i powiedział, że dobrze, że mu teraz to mówię bo będzie musiał to jakoś poukładać [emoji6]. Także, uff. Jak wrócę 2.01, to powinien już mieć co nieco strawione [emoji5]


Lilith - pytałaś o reakcje moich Teściów. Kiedyś pisałam - że nie mam z nimi dobrych relacji (a juz napewno moje dziecko nie może na nich liczyć).
Jaga poszła do nich do kuchni (szykowali karpia na stół), i prosto z mostu rzuciła im tekstem "a wiecie, że w lipcu będę miała brata albo siostrzyczke?". Nastąpiła chwila ciszy, po czym Teściu poprosił by powtórzyła. Znowu nastała chwila ciszy. Po czym Tesciowie wybiegli z kuchni - Teściowa w pełnym oszolomieniu (wyglądała na wystraszona) a Teściu zaczął się cieszyć i całować mnie na oślep (dosłownie zasliniona byłam) a szkła okularów musiałam długo czyścić [emoji23].
Później Szwagier mówił, że po Naszym wyjściu teściowa zaczęła się zamartwiac, co z wózkiem dla nowego dzidzi (poprzedni ona sponsorowala, ale dawno go sprzedałam [emoji6]).

Maziajka - ja zamówiłam sobie 5 bluzek ciążowych w c&a, i J trochę ciuchów - fajne mają teraz przeceny [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith tak to mój kot. Chciałabym więcej ale na razie daje sobie na wstrzymanie, na pewno kiedyś będzie kilka, a już na starość to będę taka kocia mama.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sarat - troszkę zazdroszczę Ci tego wolnego czasu, który niebawem nadejdzie [emoji5]. Widziałam brzuszek - to już konkretne zaokraglenie [emoji3] - pięknie wyglądasz [emoji5].
Co do leniwych Dzidzioli - moja córa poprzednio bardzo łagodnie mnie traktowała. Nie wiem co to znaczy kopanie po zebrach, i w ogóle mocne traktowanie mojego ciała [emoji6]. Na usg też bywała spokojna, także.. Nie ma się czym przejmować [emoji5]


Olisiaa - jeżeli masz egzaminy przed sobą, to może warto wziąść chociaż takie 2 tyg L4? [emoji6]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry