reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka. Gratuluję udanych wizyt.
Ponieważ na wigilii będzie 29 osób i muszę się brać za robotę a nie forum :) to już dzisiaj życzę wszystkim Wam zdrowych, radosnych Świąt. Bez mdłości za to z przyplywem energii i pełnych miłości. No i moc prezentow oczywiście :).

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Podczytywałam was rano, ale mialam mega duzo zaległosci w pracy, jeszcze w miedzyczasie byłam na usg :D dzidzius już jest taki kochany- ma raczki i nozki, widzialam jak sie ruszał, rosnie prawidłowo, jest tylko 1 dzien mniejszy niz wychodzi z terminu om. Tetno wysokie- 180, na dopplerze mi max 130 pokazuje, czyli do doooopy to działa :/ dostałam jakies tabletki na mdłosci takie z imbirem, juz zazyłam jedna, bo sie fatalnie czuje

Paulinaa tak jak napisała Kasiulka najlepszy dopegyt, ja tez biore acard, po porodzie na wysokie cisnienie miałam clexane (zastrzyki) ale były takie bolesne, ze sama odstawiłam. Mnie lekarz kazał dziś zebym juz cały czas kontrolowała i jak sie podwyzszy to pewnie juz wlasnie dopegyt właczymy. Na razie biore acard i cały czas mam prawidłowe.

Morela trzymam kciuki za Ciebie :D:D teraz juz na usg jest naprawde mały człowiek widoczny a nie krewetka hehe :)
Kochana dziękuję i gratuluję udanej wizyty :*

Ja jeszcze 2.5 h ... już umieram z niecierpliwości :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Truskawka gratuluję udanej wizyty ;) masz rację teraz to już fajniutki malutki człowiek widać rączki nóżki mi pokazała gdzie pupe ma i gdzie główkę niesamowite uczucie nosić w sobie takie nowe życie ♥♥♥ Morela kciuki zaciśnięte mam przeczucie że wszystko będzie dobrze ;)
 
Truskwaka gratulacje wizyty

Morela trzymam kciuki

Ja po pracy i po rozmowie z podszefowa.rece Mi sie trzesly jak galaretka ale bardzo sie ucieszyla. Czy to bylo prawdziwe ucieszenie sie niewiem ale pogratulowala Mi.prosilam ja zeby poszla ze mna Do szefowej i Mowila ze ok ale dopiero po swietach to Chyba chciala Mi powiedziec zebym sie "cieplo ubrala ".Do szefowej niechce sama bo wiem ze moze wybuchnac i niepanowac nad soba bo ona jak wpadnie w Furie to masakra. No nic zobaczymy.we wtorek po swietach nastepna rozmowa.
Jutro wroce z pracy to chcemy malej powiedziec o rodzenstwie.juz widze jej reakcje
f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Morela to dziś w tym samym czasie będziemy podglądały swoje dzieciaczki :) ja mam prenatalne , stresuje się jak nie wiem, tym bardziej , że idę do innego gina :(

Truskawka gratuluję udanej wizyty :)
 
Hej dziewczyny trzymam kciuki za wizyty na pewno bedzie wszytko super ☺
My juz dojechalismy do rodzinki takze makowce w piekarniku a reszta ciast jutro w sobote uszka i finish
Aga wyobraz sobie ze jechalam kolo Lubina tam robia cala droge a na poboczu idzie dziewczyna w kasku i tak zwrocila moja uwage bo odrazu pomyslalm o Tobie ☺
No coz spokojnych przygotowan do Świat dziewczyny.
 
Wendy - Lubin (dolnośląskie) to moje strony [emoji6]. Milutko mi się zrobiło [emoji8]. Ale ja nie "drogówa" [emoji6]. Aczkolwiek na wykopy też jeżdżę - w przypadku kładzenia rur wod-kan-gaz-c.o (bawię się też w geodezje).


A w ogóle - cześć Dziewczynki [emoji3]

Ogarnelam wczorajsze jasełka szkolne, ciasto i wigilię klasowa, byłam u babci - troszkę popomagalam.. No i co najważniejsze - od dzisiaj mam wolne (ale po świętach wracam do pracy [emoji19])

Truskawka - gratuluję udanej wizyty [emoji3]


Morela, Aha - czekam z niecierpliwością Waszych relacji [emoji3]

Karo - zdrówka dla córeczki

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry