reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ja wam powiem,że ja betę robiłam raz w życiu. W marcu spóźniał mi się @ dwa tygodnie na kilka dni przed zaplanowanym rezonansem magnetycznym. Musiałam zrobić betę,bo test sikany negatywny, a okresu nie było. Nie chciałam podjąć ryzyka. I dostałam tyllko info telefonicznie,że nie jestem w ciąży i tyle miałam styczności z beta. Nie orientuje się w ogóle :( Teraz też, 3 testy i usg. A w pierwszej ciazy dwa testy, a jak poszlam do ginekologa to juz byl prawie 3ci miesiac,wiec wiadomo...
 
reklama
Mam nadzieję,że ilość lipcówek będzie się regularnie zwiększać i latem będziemy się dzielić szczęściem narodzin!
Piszcze dziewczyny na bieżąco co i jak, ważne jest wsparcie no i każda z nas ma inne doświadczenie, zawsze się znajdzie taka, która wie coś co może okazać się bardzo pomocne.
 
Marta8989 cały czas krwawisz czy coś się poprawiło ? Skoro nie zostałas na oddziale to nie zrobili kontrolnej bety ?
Oby duphaston pomógł. Bądź dobrej myśli.

Krwawie nadal. Jak leżałam, to wydawało mi się, że nic nie leci. Wstałam do łazienki, na wkładce mały ślad, ale już podczas sikania lała się ciemna krew :(

Bety nie zrobili mi. Kazali zrobić w poniedziałek i w środę i na wizytę iść.

Hajmal, który u Ciebie tc i dzień?
 
Ostatnia edycja:
Ja w ogóle miałam pozna owulacje. Zerknij na kalendarz to zobaczysz jak dziwnie. 21.09 miałam miesiączkę. 13go października, czyli na tydzien przed kolejnym okresem bolał mnie jajnik na owu, wiec spróbowaliśmy wtedy. Okres miałam mieć 20-21.10 czyli tydzien po owulacji. Test pierwszy zrobiłam w piątek 28.10 czyli dwa tygodnie po i ten drugi tego samego dnia wieczorem, a 29go rano test pokazał,ze to 4-5 tydzien ciazy.
 
Dziewczyny uspokoilam się. Zrobiłam nowy test i kreska najciemniejsza ze wszystkich moich. Więc jestem dobrej myśli hihihi:-) :)
 

Załączniki

  • 20161105_194924.jpg
    20161105_194924.jpg
    261,6 KB · Wyświetleń: 106
Krwawie nadal. Jak leżałam, to wydawało mi się, że nic nie leci. Wstałam do łazienki, na wkładce mały ślad, ale już podczas sikania lała się ciemna krew :(

Bety nie zrobili mi. Kazali zrobić w poniedziałek i w środę i na wizytę iść.

Hajmal, który u Ciebie tc i dzień?
A bierzesz dupka???
 
reklama
Moly teraz będzie dobrze ! Moje pierwsze starania zakończyły się ciąża biochemiczną a 3tyg później byłam już w "zdrowiej" ciąży i u Ciebie tez tak będzie ! ;)
Postaraj się myśleć pozytywnie.. wiem latwo powiedziec ale nerwy nam nie pomagają! ;*

Marta8989 :(:(
Odpoczywaj dużo.. [emoji110]

 
Do góry