reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Wiesz ja nie mówię, ze pasmo nieszczęść dotyczy Kuby. Na maksa przeżyłam sytuacje z moja babcia w szpitalu. W ubiegły piątek jak ja byłam z dziećmi na placu zabaw, to dziewvzynka spadła z huśtawki. Wczoraj moje dziecko z ławki.
A czasem jeden upadek może spowodować więcej szkody niż kilka innych.... ja nawet nie widziałam jak on dokładnie upadł. A na pewno upadł mocno.

Ps zwichnięcie głowy kości promieniowej?
 
reklama
Ola rozumiem, że czasem jeden niefortunny upadek spowoduje więcej szkód niż parę innych ale też nie ma co panikowac na zaś.

Zwichniecie kości promieniowej czyli po prostu zwichniecie w łokciu. Częsty uraz u dzieci - tak nam ortopeda mówił.

Inna sprawa, że rozumiem stres i pechowy okres w życiu. U nas tak było na poczatku roku.

Tata szpital - nawrot raka, babcia również trafiła do szpitala i niestety po 2,5 miesiącach walki zmarla, Zośka chora. Później znowu szpital u taty, w zeszłym tygodniu nagle zmarl tata przyjaciółki (zator plucny) . Dzis ponownie tata melduje się w szpitalu i jutro pobieranie po raz kolejny wycinków do badania histo.

W pełni rozumiem, że psychicznie nie jest łatwo udźwignąć natłoku pewnych sytuacji i zdarzeń ale też uważam, że czas na zamartwianie się zawsze będzie i póki nic nie jest przesądzone to trzeba szukać pozytywów itp
 
Hehe Ola nie pierwszy i nie ostatni:) u nas najczęściej grane jest rozciecie wargi.

Dzisiaj mamy w żłobku imprezę z okazji Dnia mamy i taty [emoji173]

Tydzień temu wycielam pieprzyk na piersi w celu wykluczenia czerniaka, trzymajcie kciuki, wyniki hist pat za 2 tyg.
Używała któraś plastrów sutricon na blizny? Warto?
 
Pumelova ja słyszałam od koleżanki że super działają.

"plastry silikonowe SUTRICON, o tyle sa lepsze od masci SUTRICON bo utrzymuja substancje 24h na dobe. teraz są modne kremy ze slimaka na blizny ale ja nie mam w tym doswiadczenia. U Zuzi po SUTRICON nic nie widac!"
 
Pumelova ja słyszałam od koleżanki że super działają.

"plastry silikonowe SUTRICON, o tyle sa lepsze od masci SUTRICON bo utrzymuja substancje 24h na dobe. teraz są modne kremy ze slimaka na blizny ale ja nie mam w tym doswiadczenia. U Zuzi po SUTRICON nic nie widac!"
Oo dzięki! Przekonuje mnie forma bo blizne mam na granicy biustonosza i wszelkie masci mi się wycierają.
 
Ola w..wypadki się zdarzają.. uwierz że mogą być gorsze sytuacje. Głowa do góry. Jesteś najlepsza mama dla swojego synka.

Dziewyczny A propos prezentów na dzień dziecka z tej serii Pucio wyszły puzzle.ja zkupialam..zobaczę jaka będzie relacja za kilka dni
 
Ola w nie możesz się obwiniać za każdy upadek, a na pewno nie myśleć że jestem złą matką. Wiem że pozornie mały upadek to czasem może skończyć się w szpitalu. Ja tak miałam że starszym potknął się o własne nogi i broda do szycia. Tak że spróbuj się nie przejmować. :)

Bab dużo się tego zebrało u ciebie. Trzymaj się i życzę żeby wszystko dobrze się skończyło :)

Pumoleva oczywiście trzymam kciuki, a coś się tam działo że zdecydowali się teraz wycinać ? Pytam bo ja mam dużo pieprzyków ale do półki nie leci nic z nich to się nie interesuje a może powinnam. ..

Ami podziwiam cię za tę naukę języka :) ja też chciałam się dokształcić ale ja pracuję rano i nie mam czasu dla siebie bez chłopaków a wieczory tak szybko uciekają ... A mi fitness zaczął się nudzić ale babka odeszła i nowa przyszła i zupełnie inaczej jest, super wycisk daje :)

Z serii dla matką ;) to P miał gorączkę od piątku wysoka i w sobotę po południu pojechałam na opiekę świąteczną, miał gardło dostał antybiotyk. Ale mu nie dałam mu stwierdziłam że jak wiem że gardło to poczekam do trzeciej doby i wczoraj byłam już u naszej lekarki i okazalo się że już gardło lepiej wirusów to była i dobrze że mu nie dałam antybiotyku :)

Dziewczyny i tak najważniejsze że nasze dzieci są zdrowe :) ja przeżywam ostatnio bo się dowiedziałam że dziewczynka z wieku naszych dzieci ma raka :( :( nie mogę o tym przestajac myśleć ....
 
Też bym nie pomyślała żeby mówić o sobie najgorsza matka że względu na upadku dziecka. Obecnie D ma śliwę na pół czoła bo też gdzieś spadł w żłobku, po powrocie nawet myślałam jechać go prześwietlać bo w badaniu ciężko mi było wykluczyć czy nie było pęknięcia czaszki. Poza tym kilka innych siniaków. Normalne ;)
 
Dziewczyny dobrze piszecie :) ja wam zaraz wrzucę Zośke. Szczęście, że pies nie trafił w oko bo było blisko. Dzień później nos spuchnieta, since pod oczami. Wyglądała jak po porządnej bójce ;)
 
reklama
Ja wiem, tylko wiecie dla mnie głowa jest czymś najgorszym jeśli chodzi o upadki... i boje się, ze z zewnątrz ok, a w środku coś sie dzieje, a owoce tego będą za jakiś czas/kilka lat. Ja się na tym nie znam, ale boje się urazów głowy jak niecnego.... i wiecie rozcięcie rozcięciem. Do szycia mega straszne. Ale właśnie mnie bardziej przeraża upadek bezpośrednio na głowę...: nie wiem jak się sprawdza pęknięcia czaszki itp.

Bab sytuacji z psem nawet nie chce sobie wyobrażać.... widziałam zdjęcia...
Masakra...

Aim czy prześwietlenie ma sens? Tzn złe zadałam pytanie. Kiedy ma sens? Bo dogłębne badania to tk, ale u takich maluchów się robi z konkretnych powodow
 
Do góry