reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hahahaha a ja nyslalam, ze tylko ja przekupuje misami, ciastkami, batonami (z hippa) itp [emoji23] niestety nie zawsze działa ;p
A ludzie patrzą jak na najgorsza matkę j największego dzikusa....
 
reklama
Pumelova ja kupiłam na allegro. Nie widziałam go w żadnym sklepie.
Zapisałam sobie, bo Agatka też jest za mała do standardowych;)
Hahahaha a ja nyslalam, ze tylko ja przekupuje misami, ciastkami, batonami (z hippa) itp [emoji23] niestety nie zawsze działa ;p
A ludzie patrzą jak na najgorsza matkę j największego dzikusa....
Wydaje Ci się że tak patrzą. Myślę że jak ktoś ma dzieci to go ten widok nie dziwi :D
 
Hehe u nas też awantura przy wchodzeniu do domu. Rano wstaje i buty przynosi :) dziś w decathlonie Grześ męczył rowerki. Kupiliśmy hulajnoga, kask i ochraniacze. O rowerach muszę poczytać :)
 
Ola ci którzy mają dzieci wiedzą o co chodzi a ci którzy nie mają zrozumieją kiedyś :)

My mamy kinderkraft rowerek jest na małe dzieci bo jest dwustronny :) Piotrek już w piątek na nim jeździł :) w galerii wstawlilam zdjecie

A starszy dziś na zielone przedszkole :) szkoda że pogoda nie bardzo ... Ale dadzą radę :)
 
Ostatnia edycja:
Trzymaliście kciuki za mbiez trzymajcie proszę z moja babcie
Jest w szpitalu, miała trudności z oddychaniem. Ciężki przypadek omijający lekarzy... i jedna z najważniejszych dla mnie osov
 
reklama
Do góry