reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Moj syn ma 21 i wysokie podbicie, na zime musimy kupic 22. Musi przymierzac buty bo nie kazdy jest odpowiedni. Zreszta lubie sklepy, gdzie to ktos dopiera rozmiar mlodemu. Zawsze jest placz bo nie lubi jak ktos go do czegos zmusza.

Pola@ - jaka dluga stopa! Czy Twoje dziecko jest wysokie?
 
reklama
Dziewczyny dziękuję za informację. My na chwilę obecną mamy 19 właśnie z tego Elefanthena z deichamana...A na miarę cc wychodziło 21..ale tak się nam ruszlaa że nie szło postawić stopki na ziemię i dobrze Mierzyć.

A i doczekała się...moja księżniczka nareszcie zaczęła chodzić...Coraz pewniej się puszczą i chodzi...szczęśliwa jestem
 
Jenny gratulacje, mozesz byc dumna. Kolejny etap za wami.

Pierwszy obrot, pierwsze czworaki, pierwsze wstanie i pierwszy krok to takie przelomowe momenty :)
 
Jenny super,gratuluję [emoji4]

My nosimy 19/ 20 zalezy od firmy a na zimę myślę kupić 21. Ja kupuje na Zalando bo u mnie nie ma żadnych sklepów z dobrymi butami dla dzieci.

Miałam wracać od 1.10 do pracy ale Szymek znów ma jakieś uczulenie duże i siedzimy w domu.
 
A my na razie kupiliśmy pierwsze buty L, takie jakby ciapki pieski na twardej podeszwie rozm 19, On jeszcze na zewnątrz nie chodzi także w sumie wkładamy Mu je tylko do wózka, po domu chodzi boso lub w skarpetkach.

A tak w ogóle L pięknie chodzi po mieszkaniu, ale za rękę heh, sam póki co wstaje z ziemi i robi z 6 kroków i bum na dupkę:)

K dziś po przerwie poszedł do przedszkola, a L za to jest chory, cherla jak cholera.

No i tak no umyłam głowę, wytarłam kurze, zrobię rece zaraz, napalę w piecu i może kabinę umyję, kurde okna jeszcze muszę umyć,ale nie wiem kiedy, już nie mogę na nie patrzeć.
 
Ostatnia edycja:
Moj syn ma 21 i wysokie podbicie, na zime musimy kupic 22. Musi przymierzac buty bo nie kazdy jest odpowiedni. Zreszta lubie sklepy, gdzie to ktos dopiera rozmiar mlodemu. Zawsze jest placz bo nie lubi jak ktos go do czegos zmusza.

Pola@ - jaka dluga stopa! Czy Twoje dziecko jest wysokie?
Tak, moje dzieci z tych wysokich i stopy maja chybz po tatusiu ktory ma rozmiar 46;) mlodsza idzie ok 75 centyla, starsza ok 90
 
reklama
Do góry