reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
No właśnie, jak wyzdrowieje to do żłobka, i "tylko" te noce zostaną. W ogóle hit, na to zapalenie ucha nałożyła się... Trzydniówka. Dziś wywalił klasyczna wysypkę. Masakra.
 
Aim duzo zdrowia dla małego i jeszcze wiecej siły dla Ciebie!

Poranna burza o matko :( wspolczuje, ja za każdym razem sie boje, wiec wypbrazam sobie co Ty musisz czuc
 
Emol - nie mam pojecia. Szczerze mowiac. Bede rozmawiala z naszym pediatra. Bo w przychodni przy kontroli przyjela nas inna lekarka. Teraz nie bylo juz naszej szczepiinki na wzw b i musialam zdecydowac sie na inna, wzielam platna. Pojawily sie krostki wokol miejsca, gdzie byla zaaplikowana szczepionka, w sumie tam najwiecej. Ogolnie na calym ciele, katar i problemy z przelykaniem. Najpierw problemy z przelykaniem i kaszel, a pozniej katar. No ale przeziebienie moglo sie wziac z tego, ze po stronie dzieci zdrowych biegaly dzieci kaszlace i z katarem. Denerwuje mnie to, ze rodzice zabieraja chore dzieci do dzieci zdrowych. Rozumiem jeszcze lekko zakatarzone niemowlaki, a nie kilkulatki. Nie jestem w stanie zabronic dziecku bawic sie z nimi bo przeciez takie dzieci sa najfajniejsze:D i jest histeria jak go odciagam od nich.
 
U nas spanie od tygodnia masakra, wstaje do niego milion razy i jeszcze ok 3 budzi się nie śpi przez godzinę lub dłużej. Usypia ok 5 a ja wstaję do pracy 5.30 więc.... same wiecie ;)
 
reklama
Do góry