reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2017

Bab kurcze ile się rzeczy dowiedziałas. Kurcze każda z was była u jakichś specjalistów a my poza ortopeda na bioderka i onkologiem nigdzie nie byliśmy. Grześ gada po swojemu, ostatnio zaczął chrumkac na świnie. Bach mówi jak coś rzuci lub upadnie. Baba, mama, zdziś (Grześ). I halo do telefonu.
 
reklama
Judith ja Agatke kapie o 19:30 zawsze:) czasem jak ma późno drzemkę czyli wstanie o 17 to o 20 kapiemy.

Bab kurcze jaka diagnostyka, skąd pomysł żeby ja logopeda zbadał? Bo może ja też bym musiała iść z Agatka gdzieś


Linoone no i tak pięknie, wiesz w Warszawie! Ja mieszkam obok Katowic tylko:)

Ola dostałam dotację z ino europejskiej dla matek pracujących w województwie śląskim. Tak mam napisane na regulaminie u góry.

Agatka zaczęła dziś chodzić! [emoji813]️
 
Właśnie o gadanie też się chciałam ostatnio spytać bo młody długo jednosylabowe różneróżne r mówił i tyle. W ostatnim miesiącu ruszył i ma swój słownik dźwięków bo słowami nie da się tego nazwać. Dokładnie 7 dźwięków na konkretne rzeczy. I od tego czasu jest te 7 w kółko i w sumie nic więcej.
 
Gratulacje dla Agatki :)

Ja tez sie zadtanawiam nad logopeda. Ale nie przejmuje sie tylko po prostu w celu sprawdzenia.

U nas dzis wejście ok, chyba nawet nie płakał (szybko ho oddałam, ale nic nie słyszałam), usiadł do stoliczka i zjadł kanapkę :)
Pozniej ylo gorzeh, bo przyszedł pan zrobic zajecia muzyczne i Kuba podobno płakał i krzyczał bardzo głośno. Potem pan zaczal grac bardziej wesołe piosenki i jakos tam sie uspokoił.
No i pozniej jak wychodziło na płac zabaw to był niepokój. Tzn na placu było ok. Tylko samo wyjscie z sali, sle to oczywiste, bo nie było do tej pory i nie wiedział co sie dzieje

JK przyszłam to wcale z tego placu zabaw nie chciał
Isc do domu ;)
 
reklama
Dziewczyny wlasnie, co mowia juz Wasze dzieci? Jakie dzwieki i ile? U nas jedt regres wg mnie w tym temacie:
Na mnie Oliwka mowi: "ma"
oprocz tego:
"Baba" (zadko) na babcie i ot tak
"£a" pokazujac palcem jak chce sie dowiedziec o jakas rzecz co to jest, albo w ogole co to jest

Edit: i jeszcze zapomnialam, jest oczywiscie "nieeeee"
 
Do góry