reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

pumelova jaka waga :) jesteście grubaski ;) prawie 7 kg :) my ostatnio 6680 g ;) a z karmieniem to wygląda tak że je cycka o 19 później ok 1 lub drugiej i dwie godziny później... później ok 6 jak wstajemy to nie chce, jej jeszcze ok 11 jak idzie spac, a wszystko na śpiocha tylko je :( a i butli nie weźmie :( więc ściągam dwa razy dziennie rano i wieczorem :( robię na tym kaszkę ... ale jak długo dam radę to nie wiem ...

Chybra no saran to niebezpiecznie, dobrze że nic się nie stało, my też ostatnio z sarnami się mijaliśmy, ale mąż widział i bardzo zwolnił

Kasia dobrą jesteś matką :) to że poćwiczysz czy posprzątasz jak mała się bawi to normalne :)

Ola ja też mam taką marudę, dziś zamknęłam się w pokoju żeby mnie nie widział tylko czas z tata spędził to tylko słyszałam jak jęczał

 
reklama
Grześ 7 miesięcy, 2 tygodnie i 5 dni. 9,240 74cm byliśmy na ostatniej hexie.
Resztę postu odpisywalam i mi zjadlo więc wybaczcie, apka mnie wnerwia. Mamy anginy wysyp. Rano mój tata, teraz maz. Martwię się o Grzesia.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone właśnie szukałam w okolicy fitnes dla mam z dziećmi i niema:sorry2:
Jak gryzie to ja też wrzasnę czasem, ale to obie się wybudzamy.
Co z tym zasysaniem? Napisz coś więcej?:szok:

Misia to Grześ świadomie spryciaż gryzie.
Jak karmisz to Grześ dostaje przeciwciała, może się uda uchronić.

Napolka my mamy microlife i już 9 lat działa. Zdrówka dla was.
Ja zrobiłam melisę i dałam trochę soku malinowego domowego. Wody nie chce wszystko wypluwa.
Jak będziesz w Tychach to daj znać, to kawałeczek odemnie.

Beatka zazdroszczę rozmiaru. Ja zawsze byłam okrągła. Raz w życiu mocno schudłam 15kg w dwa tygodnie, ale to byłam chora i wylądowałam w szpitalu. Po za tym fatalnie wyglądałam , jak z Oświęcimia.

Integral mówiłam że działa :-D.
tak dokładnie jest i w żłobku i w przedszkolu. Im dłużej rodzic się żegna , tym gorzej dla dziecka. Naprawdę dzieci do fajnych opiekunek się mega szybko przywiązują. Tylko raz pamiętam mieliśmy dziewczynkę , cudna jak aniołek. Miała 7mcy jak mama ją przyprowadziła. Nie chciała do żadnej pani na ręce, jak się do niej mówiło, to wyła jak syrena. Żadna zabawka jej nie interesowała. Więc sadzałyśmy ją w kojcu, w koło miękkie zabawki(jej własne), któraś z nas siadała obok i jej pilnowała, bez słowa. Ona tak sobie płakała ze 2 godziny cichutko, żałośnie aż zasnęła. Po spaniu już nas akceptowała. I tak przez 2 tygodnie, a potem dziecko jak anioł.

Ale wiecie co mnie w żłobkach najbardziej odrzuca?? Nie wiem czy powinnam wam to pisać??

Kasia nie da się w 100%oddać dziecku, bo człowiek by zwariował. Wiadomo że potrzeby bąbla na pierwszym miejscu, ale jak się sobą zajmuje, to dlaczego nie skorzystać? Dobra mama to szczęśliwa mama!

Chybra dobry pomysł z prezentem, mój by się ucieszył z takiej deskorolki.

Maziajka ooo to ja taką kawę właśnie lubię jak ty.
Będziesz chciała dorobić tam gdzie pracowałaś?

Abed biedna jesteś z tym odciąganiem... Może to chwilowe?

Pumelova jaka okruszka z Agatki❤ oby jej ta alergia przeszła.

Ja dziś byłam z dzieciakami na wyjeździe u mojej siostry. Majcia w dzień szalała, jedna drzemka, to myślę sobie, że w nocy pośpi. Mhmmm zasnęła jak kłoda o 22.00 i właśnie się obudziła. Naładowana, uśmiechnięta i pełna energii. Ja padnę.
 
My też mamy inhalator microlife. Trochę głośny ale daje radę. 3 lata gwarancji i tani bo stacjonarnie w Ziko zapłaciłam 119zl

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek co Cie odrzuca w żłobkach? JK dziewczyny nie beda chciały to napis na priv prosze ;) jestem ciekawa czy mam podobny „odrzut” [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Misia podobno dzieci nie tak latwo zarazic angina, ja teraz mam i chodze w maseczce przy malej np do karmienia na wszelki wypadek. A Ty kp to dodatkowo Grzes ma przeciwciala.

Emol super! Gratuluje:)

Aniek i jak noc? Majeczka pospala cos?
Napisz, napisz co Cie odrzuca w zlobkach:)

Inhalator najlepiej jakies zwierzatko, zeby 1-3 latek chcial sie inhalowac;)

Pumelova dzieki za hotele, petra mare to jeden z moich typow, tylko ma minus - ciemny piasek.

Aha moze Ty tez masz jakies fajne hotele w grecji do polecenia jak szukalas na Wasze wakacje?
 
reklama
Aniek jak nocka ? Napisz o zlobkach. Wczoraj blog SuperStyler napisał o przedszkolach i zlobkach ale jeszcze nie czytalam :)
Aniek popatrz w sklepie ze zdrową żywnością jak będę w takim to dam znać czy u nas jest ale chyba widziałam :)


Zdrowia dziewczyny :* niech już wiosna przybędzie :D
 
Do góry