reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Ewella u nas Grześ już widzę że preferuje babydream słoiczki. Co prawda gotuję mu mikro ilości sama ale warzywka zdecydowanie z Rossmanna, gerber i hipp mu nie szły. Dan typu obiadek jeszcze nie próbowaliśmy.
Inka no widzisz niepotrzebnie się martwiłam, a z pakowaniem też tak mam że 1000 niepotrzebnych rzeczy wezmę.
Kylesa ja już dostałam @ drugi raz ale męża bratowa po 2 i pół roku i wszystko było ok. Jak się martwisz to do lekarza ale na spokojnie, to bardzo indywidualna sprawa.
Aniek też masz "fajnego" tescia.
Aniek ja mam tak jak piszesz ze snami i czasem mam deja vu. No i coś mówię i tak się staje. Po rodzinie babci że strony ojca chyba, bo to szeptuchy i czarownice były (albo zielarki jak kto woli). Kłóci się to trochę z moją naukowa strona :/
My dajemy 100 księdzu i moi rodzice 100 czyli 200. Rodzice jeszcze co niedziela tace, a ja teraz nie chodzę. Jak idziemy z mężem to zazwyczaj nie do naszej parafii bo mnie troszkę drażnią wzmianki dotyczące sfery poza duchowej.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek całe szczęście że niedoszła. Nie daj Boże mieć z tym kolesiem dziecko to pewnie by mnie tak załatwili że wyszłabym na wariatkę a oni by dziecko przejęli. Taki potencjał mieli. [emoji41] Brrrrr

Super że nic nie dałaś księdzu jak nie mogłaś i nie próbowałaś się zapożyczać. Gratuluję postawy!!

Ja żadnych księży do domu nie wpuszczam i mówię im to od razu żeby sobie zapisali [emoji16] banda sępów...



Napisane na Redmi Note 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ile wody zaczynacie podawać bobasom, które są tylko na cycku i dopiero zaczynają zapoznawać się z nowymi smakami?
Jaką wodę kupujecie? Primavera?

Ja też nie wpuszczam księdza u siebie, a tata w domu dodatkowo wypuszcza na podwórko psa [emoji1] w żadnej z naszych parafii nie ma fajnych. Same pasibrzuchy z takimi historiami, że niejeden człowiek nie ma tak bujnych wspomnień, ale do pouczania pierwsi. Do nas kiedyś ksiądz przyszedł tak pijany że ledwo stał i mówił, ale w kopertę zajrzeć potrafił [emoji52]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia tez miewam czasami deja vu.a sny... rzadko mi sie cos sni ale jesli juz cos wysnie to sie sprawdza.

Emol Babcia mieszka z synem i jego rodzina i od zawsze ponoc tyle daje. I nie slucha nikogo w domu zeby mniej dac. No i na skladke co niedziela tez daje. Nie wiem czy jej szkoda,ona jeszcze z pokolenia ktore by ostatnie zlotowki wydalo na kosciol. Ja bym w zyciu tyle nie dala.
 
Monti podawać to sobie mogę ale Grześ nie pije wody czystej. Muszę mu choć kropelke soku dolać. A myślałam że będzie chętnie wodę pił. Siorbie najchętniej z łyżeczki i czasem pociągnie z kubka niekapka bo na taką od 4 miesiąca.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry