reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja nie wiem nie rozumialam co on do mnie mowi powiedzial ze wazne ze nie z macicy ze na porod za wczesnie itp ...Nudzi mi sie strasznie nawet tu w ttm szpitalu nie ma internetu darmowego .. Sama leze juz na sali bo kobiete w 29 tyg na olsztyn zabrali z skurczami porodowymi ... Stwierdzilam ze bede lezec tyle ile trzeba ...
 
Ewczis trzymam kciuki. W pierwszej ciazy krwawiłam w 8,16, 20 tyg a w 28 tyg przedwczesne skecze wiec wiem co przechodzisz. Lez odpoczywaj i bądź dobrej myśli.
 
Ewcia leż jak piszą dziewczyny, niech Ci przywiozą jakieś książki albo coś żeby zająć czas. Tylko się nie denerwuj. Choćbyś miała przeleżeć resztę ciąży byle dziecko zdrowe. Jestem z Tobą myślami :-) będzie dobrze
 
reklama
Do góry