reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe brzuszki :)

87ced03513050eb38571e3864cf31591.jpg




Moje tłuste 12,5 kilo [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
No patuska, masz rację, sam tluszcz...
A tak już na serio, masz śliczny ciążowy brzuszek i grzechem by było powiedzieć, że jesteś gruba, bo widać ogólną sylwetkę! Każda z nas rośnie po swojemu, każdy dzidziuś rośnie. Każdy ma inne predyspozycje itd. Musimy przybrać na wadze, bo przecież ponad 3kg dzieciątka pewnie większość z nas wyda na świat. Najważniejsze by maluchy były zdrowe! Uważam, że każda kobieta, która decyduje się ma ciążę, musi liczyć się z konsekwencjami w postaci zmian ciała.
Wszystkie brzuchatki są śliczne!!! I nie dajmy sobie wmówić nic złego.komuś, kto leczy swoje chore kompleksy. Mamuśki, w brzuszkach siła!
 
reklama
Patuska mi napisalyscie, ze 20 kg nie widac, a ty gdzie te 12,5 schowalas?

Justa za to twój ma już imponujący rozmiar :)

Kamcia tez chciałabym to wiedzieć [emoji3]

Byłam szczupła przed ciążą wysoka...z tyłozgięciem macicy to gdzieś to wszystko rozeszło się po kościach [emoji6]

Twoje 20 na cala ciążę moje 12.5 do połowy [emoji6]


Swoją drogą nie przejmuje się nimi bo wyglądam całkiem dobrze. Bynajmniej ręce mam jako takie a nie grabie [emoji3]

Maluszki rosną tak jak powinny...a reszta? Co to jest cała reszta w chwili gdy się wie ze dzieci są zdrowe...to jest mało ważne wtedy.

Dziecko najważniejsze. Ale Twoje 20 kilo to seksowne 20 kilo było...

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
Do góry