reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

reklama
ja jeszcze chodzę w swoich spodniach ale je kupiłam jak ważyłam 10kg więcej niż przed samą ciążą więc pewnie dlatego
 
Jak tu się nie martwić będziemy w pełni lata chodzić grube(można jeszcze zwalić to na opuchnięcie ) i białe . Ja to się boję lata hehe. Siostra w tamtym roku miała poród na sierpień i wiem jak się czuła...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
Dokładnie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem he he. To sa seksowne kilogramy bo w środku kształtuje sie nowe życie a nie,ze sie zapuszczamy same od siebie z lenistwa czy obżarstwa [emoji4] bedziemy seksi mamuśki [emoji4]
 
Powiem Wam ze mi zostały już jedne jeansy. Dziś przymierzam i każde out !
Mam 38 rozmiar ale wszystkie spodnie obcisłe. Miałam jedne które były za duże i jeszcze w tych chodzę...zaraz trzeba będzie coś kupić...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja już przeszłam z 38 na 40, jeśli chodzi o spodnie i oby tak zostało, bo mi niestety poza brzuchem rośnie tyłek zawsze.
 
Do góry