reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Ja miałam r.36 a teraz ciasno mi każdych spodniach,jak narazie chodzę w legginsach.Muszę kupić sobie jakieś ciążowe... ale zamiast szukać spodni to ja spodenek na lato szukam

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja już po świętach zaczęłam chodzić w ciążówkach, bo było mi wygodniej, chociaż jeszcze wchodziłam w normalne. Teraz też wejdę i nawet się zapnę, ale po 5 minutach zaczyna mnie tak uciskać w pasie, że muszę zdjąć - co w pracy nie było zbyt praktyczne :p Gorzej, że strasznie dużo bluzek poszło też w odstawkę, bo przed ciążą miałam śladowy biust, a teraz jednak jakiś tam jest i te bardziej przylegające bluzki wyglądają delikatnie mówiąc dziwnie. Ale kupiłam ze trzy takie oversizowe w zwykłych sklepach. W legginsach chodzę tylko po domu, jakoś się nie mogę przełamać do chodzenia na zewnątrz, z resztą teraz zimno - na wiosnę do jakiejś tuniki może...
 
Z dzisiaj
 

Załączniki

  • 1453493992773.jpg
    1453493992773.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 112
Ja jutro robie rewolucję w szafie. te spodnie które narazie nie ubiore idą do pudeł bo tylko mi miejsce zajmują..
 
Ja miałam lenia i pi pracy mi się nie chciało a w weekendy zawsze coś ale jutro porządek musze zrobić. bo przeszkadzają mi ciuchy które i tak narazie nie ubiore a zajmują miejsce...
 
ślicznie ciazowy :) ale ty chudzinka jesteś :)
Dziękuję! ☺ No, całe życie walczę o dodatkowe kilogramy. Od liceum nie utylam ani grama :/ mogłam jeść i jeść i jeść a waga w miejscu.. dopiero teraz w ciąży, jak narazie 3kg do przodu, bardzo się cieszę a bycie chudym, jak niektórym się wydaje wcale nie jest takie fajne :p
 
ewjaa wiem bo przez całe życie aż do liceum byłam chudzinka i ciągle mi mówili żebym przytyla a ja jadlam i jadlam i nic z tego, dopiero później siedząca praca, nastepnie problemy z tarczyca zrobily swoje ale nigdy otyła nie byłam.
 
reklama
Do góry