reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

To mój z tydzień temu może, wieczorem. Rano tak nie mam, a i tak dużo na nim tłuszczu :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • 20160113_182615.jpg
    20160113_182615.jpg
    85,6 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Co Ty Iwonaimaja! Ja też cała tyję, mam wrażenie. Ja mam 180 wzrostu, startowałam z wagi 75 (a moja dobra waga to 72 więc te 75 to już było o 3 za dużo). I dziś na wadze 5 kg do przodu, tragedia!!! A naprawdę nie żrę jakoś dużo, nawet w któryś dzień policzyłam kalorie ( bez ciąży liczyłam i tak się pilnowałam w miarę) i jest ok, no tylko bez ciąży pilnowałam, żeby jeść ok 1500 kcal, a teraz normalnie, tak jak piszą, te 2800. No i taki przeskok to się odkłada. Znów będę musiałam nieźle się namęczyć, by schudnąć. Ja jestem za wysoka, by być gruba, bo przy moim wzroście to normalnie porażka z dużą wagą.
 
Dziękuję Dziewczynki :)

MalinowaMarta - Ty wiesz, ile musiał Arek się nagimnastykować, by laptop w ogóle widział tą moją komórkę, bo jakaś lipa była haha. Ale powiedziałam, że musi, bo pomyślicie, że ściemniam czy jak, tyle razy już obiecałam :D Zmobilizowałaś mnie, nie powiem ;)
 
reklama
Do góry