reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Chyba prawie każda z was coś napisała pod czym mogę się sama podpisać...

Kiedyś zaczęłam ubolewać, że waga i brzuch rosną, że wyglądam grubo, zaczęłam się przejmowac tym co jem itd.. Wtedy mój mąż powiedział:
"Tylko nie pozwól, by twoja próżność zaszkodziła naszemu dziecku."

Ja się cieszę, że jestem w ciąży i wyglądam na ciężarną, że mąż mnie wyprowadza z dumą na spacery, nie szczędzi komplementów i że maluch rośnie jak na drożdzach :)

Każdy brzuch chyba komplementuję, bo fajnie widzieć jak różne jesteśmy i że każda nosi swojego skarba w środku.
 
reklama
Dl
+13 to jeszcze nie dramat, dziewczyny potrafią ponad 20 kg tyć [emoji4] z doświadczenia koleżanek, mamy itp. podobno do 15 kg szybciutko zchodzi, z resztą jest już bardziej pod górkę [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
No ja to z Martynką przytyłam ok 30. Teraz też idzie w tą stronę. Chwała za mój wzrost to tak nie widać;-) ;)

Ja myślę że Piczkowa nie chciała teraz wracać do tamtej sprawy. A teraz pełno jest mam fit. Ja czasem zazdroszcze, ale wtedy podrapie się w drugi podbródek i idę dalej. Nie umiem trzymać diety, nigdy nie umiałam, ale męża mam, a nawet w pracy przed tą ciążą jakiś szczylek zagadał do mnie, więc nie jest tak źle.
Cieplej mi zimą:D
Dajmy już temu spokój.
A jak patrzę na zdjęcia brzuszków to nie widziałam nikogo opasłego. Może forum wyszczupla?o_O
 
Ostatnia edycja:
Needi popieram dyskusja nie potrzebna .Podobno co było a nie jest nie pisze się w rejestr ;) Ja uważam , że jedzenie w ciaxy to indywidualna sprawa każdej z nas ;) Ja jem co lubię i nie wyrzekam się fast foodów czy napoi gazowanych oczywiście od czasu do czasu lody i słodycze tez jem i czasem w dużych ilościach i przytylam 10 kg ale taka mam przemianę materii i idzie na małego ;) a każda z nas jest inna i uważam że nie powinniśmy na wzajem się tu przekamazac jedna przytyć 10 kg inna 30 kg . każda inna ma budowę a NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY DZIECIACZKI URODZIŁY SIĘ ZDROWE I NIE POTRZEBA NERWÓW NA OSTATNIEJ PROSTEJ JUZ DLA NAS ;) POZDRAWIAM

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gwiazda ale tak samo można napisać o jedzeniu poza ciaza...
Jeden prowadzi glodowke a i tak puchnie a inny je za 4 a jest jak zapalka.
Moim zdaniem pokazujemy tu nasze brzuszki jako mieszkanka dla dzidziusiow a nie ile która przytyla i czy to jest dramat .

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julita zgadzam się ale ogólnie dyskusja wyszła nie potrzebna ;) Ja tam uważam ze kochanego ciała nigdy za wiele i kocham mój brzusio bo tam jest mój synuś i może se rosnąć i może być duży ;)

TAK ZE ZACZONCZMY DYSKUSJE ;)

I nikt nikogo nie chciał tu urazić ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julita zgadzam się ale ogólnie dyskusja wyszła nie potrzebna ;) Ja tam uważam ze kochanego ciała nigdy za wiele i kocham mój brzusio bo tam jest mój synuś i może se rosnąć i może być duży ;)

TAK ZE ZACZONCZMY DYSKUSJE ;)

I nikt nikogo nie chciał tu urazić ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Może i niepotrzebna ale to jest takie przynajmniej ja tak uważam forum wsparcia nas kobiet w ciąży z buzujacymi hormonami a jeszcze wieczorem jest chyba najgorzej.
Więc moim zdaniem powinnyśmy się wspierać jedna druga a nie dolewać...


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko Julita przeczytaj kto zaczął dyskusje na ten temat Tym razem bo niestety fakt faktem Piczkowa parę miesięcy temu przesadziła ale to nie powodu żeby jej wypominac bi widać ze zrozumiała swój błąd i teraz pisze normalnie ;) a prawda jest taka ze faktycznie forum wsparcia i wogole ale każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy ;) Oki ja juz nie wchodzę w dyskusję ;)



Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry