reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

Tylko Julita przeczytaj kto zaczął dyskusje na ten temat Tym razem bo niestety fakt faktem Piczkowa parę miesięcy temu przesadziła ale to nie powodu żeby jej wypominac bi widać ze zrozumiała swój błąd i teraz pisze normalnie ;) a prawda jest taka ze faktycznie forum wsparcia i wogole ale każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy ;) Oki ja juz nie wchodzę w dyskusję ;)



Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to nie Piczkowa zaczęła. W sumie wyszło od mojego pytania gdzie dziecko, ale to miało być żartem napisane.
 
reklama
Witam,
Wpadam tylko z wsparciem dla Doris ♡ razem urzedujemy na tym samym watku i tam spotykamy ludzkie dramaty ale nie o tym..
To tez jest moja 6 ciaza/dziec jeden, leze plackiem, z pupa do gory, ze szwem i Wikusiem w dziurce, walcze o kazdy dzien dla niego.
Nie każe wam przestać pisać a zacząć doceniać to co macie, to stan błogosławiony i cieszcie się z niego jak i ja, pomimo tylu trudności, a może właśnie dzięki nim!!!
 
Nedi ja wiem o co chodziło i nie mam pretensji do nikogo bo dyskusja jest ba poziomie ale szkoda nerwów ;) Bo tu mamy brzuszki pokazywać a nie mówić kto ma większy dlaczego i wogole ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nieufna, ja też pamiętam i od tego czasu swojego brzuszka nie wrzucam ;)

I zauważyłam, że wiele dziewczyn odpuściło w pewnym momencie, bo na forum pojawiają się tylko małe brzuszki ;) Ja tam się ze swojego cieszę, mimo, że po schodach sapię jak wieloryb, stopy mi puchną to i tak ponad wszystko kocham maluszka, na kondycję przyjdzie pora taszcząc wózek na drugie piętro... ;)
 
śliczne brzuszki mamy wszystkie, nie ważne czy duże czy małe i każda z nas jest piękna w ciazy bo doświadczamy największego cudu ❤
 
Nieufna, ja też pamiętam i od tego czasu swojego brzuszka nie wrzucam ;)

I zauważyłam, że wiele dziewczyn odpuściło w pewnym momencie, bo na forum pojawiają się tylko małe brzuszki ;) Ja tam się ze swojego cieszę, mimo, że po schodach sapię jak wieloryb, stopy mi puchną to i tak ponad wszystko kocham maluszka, na kondycję przyjdzie pora taszcząc wózek na drugie piętro... ;)

Ja swojego nie wrzucalam bo mi aplikacja swirowala i nawet polubień nie mogłam dawać.
Dzisiaj zaczynam 32 tydzien i jak sie uda to wrzucę fote.
Wagą zupelnie sie nie przejmuję bo jem dokladnie tak jak przed ciążą a skubana uparcie rośnie. Porównując pierwszą kartę ciąży i obecną ze zdumieniem stwierdzilam, że jest dokladnie ten sam postęp co do tygodnia! Więc to znaczy, że to moja natura a nie "objadanie sie".
Gdyby ktoś mnie skomplementowal "ale już gruba jesteś" odpowiedzialabym "jestem idealna, taka jak powinnam byc :)"
 
13254328_1607023509608501_3933186548424204643_n.jpg
 
reklama
Do góry