reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

reklama
Każda inaczej wygląda a i tak najważniejsze by dzidzia zdrowa była.
Fajnie by tak mieć mały brzuszek, na pewno jest lżej i zgrabniej się wygląda. Z drugiej strony jednak lubie moją dyńkę i teraz to na pewno nikt nie ma wątpliwości, że to ciąża. Na początku mojej ciąży to widziałam takie zawahanie u ludzi czy ja przytyłam czy w ciąży jestem, ale teraz mi po prostu gratulują :)
 
Flammie , dla mnie też nie ma to znaczenia, ale mimo wszystko pamiętam co napisała. Wiem, nie powinnam do tego wracać, ale pamiętam.....nie było to miłe.
 
Nie serio gdzie tam jest dziecko?

Nie wiem, ale w poprzedniej ciąży miałam tylko odrobinę większy, a kloc urodził się 3780 [emoji4] wszyscy jak patrzyli na brzuch to mówili, że nie ma prawa być większe [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Tak, tak., my żremy! Piczkowa jest już w kolejnej ciąży na diecie

Dieta, a zdrowe odżywianie to różnica [emoji4] nie jeść za dwoje a dla dwojga to dla mnie podstawa [emoji4] nie zmieniłam w swoim żywieniu w ciąży nic i jak widać mi służy, bo mimo 8 mies czuje się znakomicie, nic mnie nie boli, nie jest mi ciężko, nie mam problemów z poruszaniem itp [emoji4] wiem też, że na dobre mi to wyjdzie po porodzie, szybko wstanę, szybko wrócę do formy, bo z nadwagą jest po prostu ciężej i tyle.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dieta, a zdrowe odżywianie to różnica [emoji4] nie jeść za dwoje a dla dwojga to dla mnie podstawa [emoji4] nie zmieniłam w swoim żywieniu w ciąży nic i jak widać mi służy, bo mimo 8 mies czuje się znakomicie, nic mnie nie boli, nie jest mi ciężko, nie mam problemów z poruszaniem itp [emoji4] wiem też, że na dobre mi to wyjdzie po porodzie, szybko wstanę, szybko wrócę do formy, bo z nadwagą jest po prostu ciężej i tyle.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

zgadzam się z Tobą;-) ja gdybym wiedziała,ze tak mi bedzie dokuczał teraz brak kondycji i słabe mięśnie to nie chodziłabym na fitness czy basen dla rozrywki tylko przyłożyła bym się tak z pół roku przed ciążą do ćwiczeń;-) byłoby mi na pewno lżej bez względu na rozmiar brzucha;-)

z zdrowym jedzeniem też racja (jakbym słyszała mojego M - jeść DLA dwojga)
ale cóż poradzę,zawsze uwielbiałam słodycze pod różną postacią,a w ciąży nic sobie nie odmówiłam jeszcze i stwierdziłam że i tak przytyję i tak.przyznaję się że naprawdę dużo jem i zdaję sobie z tego sprawę;-) więc będe miała co zrzucać(narazie +13kg) widzę po sobie i po ubraniach,że to niestety nie tylko brzuch i biust... w kolejnej ciąży napewno bardziej się przypilnuję;-)
 
reklama
zgadzam się z Tobą;-) ja gdybym wiedziała,ze tak mi bedzie dokuczał teraz brak kondycji i słabe mięśnie to nie chodziłabym na fitness czy basen dla rozrywki tylko przyłożyła bym się tak z pół roku przed ciążą do ćwiczeń;-) byłoby mi na pewno lżej bez względu na rozmiar brzucha;-)

z zdrowym jedzeniem też racja (jakbym słyszała mojego M - jeść DLA dwojga)
ale cóż poradzę,zawsze uwielbiałam słodycze pod różną postacią,a w ciąży nic sobie nie odmówiłam jeszcze i stwierdziłam że i tak przytyję i tak.przyznaję się że naprawdę dużo jem i zdaję sobie z tego sprawę;-) więc będe miała co zrzucać(narazie +13kg) widzę po sobie i po ubraniach,że to niestety nie tylko brzuch i biust... w kolejnej ciąży napewno bardziej się przypilnuję;-)

+13 to jeszcze nie dramat, dziewczyny potrafią ponad 20 kg tyć [emoji4] z doświadczenia koleżanek, mamy itp. podobno do 15 kg szybciutko zchodzi, z resztą jest już bardziej pod górkę [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry