reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

reklama
Ja zainwestowałam w Avent Isis IQ - elektorniczny, fakt cena prawie 500pln nie zachęca do zakupu, ale.... miałam CC i laktator pobudził mi ładnie i szybko laktacje.... Moja Niunia trafiła na oddział neonatologii a ja musiałam wyjść ze szpitala i chyba tylko dzięki niemu udało mi się utrzymać lakację..... Większość dziewczyn przyjeżdzała karmić o 8.30 i o 17.30 i przywoziłyśmy mleko ściągnięte w międzyczasie. Laski przywoziły po 80-90 ml a ja po 200-260 ml, dzięki czemu moja Niunia nie była dokarmiana sztucznie. Używałam go krótko co prawda, bo jak Mała miała 1,5 miesiąca to musiała przejść na Nana ale i tak uważam że ten wydatek się opłacił
 
witam
Czy ktoras z mamus uzywala laktator TOMMEE TIPPEE ? Jesli tak to czy to prawda ze buteleczki Aventu tez do niego pasuja i wogole jak sie sprawdzal dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

ja mam ten laktator, więcej ręką ściągnę niż nim, więc ogółem nie polecam; a co do butelek avent, jest przejściówka na węższe butelki więc pewnie by pasowały
 
można ręcznie i elektrycznie własnie aventem. ja mam taki i barrdo polecam. gdyby nie on nie karmiłabym piersią (też jestem po cc, mała dostała pokram mój dopiero po 4 dobach), a karmię z powodzeniem już kilka miesięcy:tak: Avent można spokojnie przerobić na ręczny a i tak odciąga się łatwiej niż tym ręcznym - z założenia. ale jak jest mechanizm to juz się nie chce pompować:) Ogólnie laktatir wart swojej ceny:happy2:
 
Laktatory Aventa polecam gorąco, ja miałam ręczny Aventa przy obu dzieciatkach, i ilości jakie potrafiłam odciągnąć mleka starczyły by do wykarmienia bliźniaków, potrafiłam w bardzo krókim czasie ściągnąć pełną butelkę, dzięki czemu mogłam spokojnie wróćić w przypadku syna do nauki i zostawiać małego nawet na 8-9 godzin dziennie. Dziadek zajmował się nim perfekcyjnie, a mały nie był głodny. Ja odciągałam pokarm między zajęciami i przechowywałam mleko w lodówce na stołówce. POlecam korzystanie z laktatorów.

Weszła podobna seria laktatoró do Aventa ciekawe czy dają radę tak samo.

LAKTATOR BUTELKI SMOCZKI - ZESTAW PASUJE DO AVENT (789415883) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja do laktatora mam system przechowywania pokarmu via aventu i też rewelacja. gdybym wiedziała, że takie są dobre nie kupowałabym butelek... teraz korzystam z kubeczków via - mam w lodówce odciągnięty pokarm podgrzewam i robię w tym samym kubeczku kaszkę.
 
ja używam laktatora ręcznego Canpol, działa bez zarzutu, ale używam go tylko jak chcę gdzieś wyjść na dłużej, tak dwa razy w tygodniu. Za jednym razem ściągam pół butelki, czyli tak 60-70 ml, więc ściągam butlę "na dwa razy", nie wiem czy to zależy od laktatora, przy tak rzadkim używaniu nie sądzę, bo to przecież nie on reguluje laktację tylko dziecko...
 
reklama
ja polecam medela mini electric. rewelacja! A jak ktoś ma ograniczone fundusze może kopić używaną i wysterylizować.

A odradzam laktator baby ono ręczny. Mi nie dociągnął ani jedej kropli. Szkoda tych 17 zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry