reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

A ja zdecydowanie odradzam Avent Isis, do tego stopnia, że dziś w środku nocy kupiłam na Allegro inny.
A to nie zasysa, a to nie odpuszcza mleka do butelki, tylko cofa, a to skrzypi jak nie wiem co. Dobrze złożony, prawidłowo użytkowany, a tyle stresu, że na samą myśl o odciąganiu robi mi się słabo...
 
reklama
A ja zdecydowanie odradzam Avent Isis, do tego stopnia, że dziś w środku nocy kupiłam na Allegro inny.
A to nie zasysa, a to nie odpuszcza mleka do butelki, tylko cofa, a to skrzypi jak nie wiem co. Dobrze złożony, prawidłowo użytkowany, a tyle stresu, że na samą myśl o odciąganiu robi mi się słabo...

A u mnie sprawdził się świetnie, dwa razy :tak:
 
Ja miałam ręczny laktator tommee tippee i zdecydowanie polecam. Później, gdy okazało się, że trzeba było częściej odciągać mleczko, kupiłam medelę mini electric i też sprawowała się super, choć po niedługim czasei silniczek zaczął głośniej pracować. Nie wiem dlaczego...
 
Polecam laktator Tomee Tippee, cały zestaw z pojemnikami na mleko i butelka ze smoczkiem kosztował mnie na allegro ok 70zł, warto było.
 
Witam wszystkich,
właśnie jestem na etapie kupowania laktatora - zastanawiam się nad Avent i Tommee Tippee, który wg Was jest lepszy.
Zamierzam stale odciągać pokarm więc zastanawiam się czy ręczny to dobra opcja.
Dziękuję za pomoc
 
a ja miałam laktator medela, ręczny i bardzo się sprawdził, a mleka miałam, co nie miara, więc miało kazję się wykazać:-D.
 
Ręczny chicco z gruszką:-)Jakdla mnie rewelacja. Tani-ok.40 zł.Madela mini electric się totalnie nie sprawdził....za wolno odciągał i huczy jak traktor. Ale co komu:-)
 
reklama
Witam wszystkich,
właśnie jestem na etapie kupowania laktatora - zastanawiam się nad Avent i Tommee Tippee, który wg Was jest lepszy.
Zamierzam stale odciągać pokarm więc zastanawiam się czy ręczny to dobra opcja.
Dziękuję za pomoc

U mnie avent isis sie sprawdza. Tez mam reczny, a odciagam codziennie, bo mały w dzien cycolic nie chce.
 
Do góry