reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

reklama
Avetn Isis...mieszane uczucia, początkow nie mogłam sobie z nim dać rady. Był dzień, że dosłownie nic nie mogłam ściągnąć. Jednak w większości sytuacji to sprawdził się i baaardzo szybko ściągał pokarm.
 
elektryczny baby ono wielka tandeta!! działa głośniej niż wiertarka :D , odciąganie boli, niby jest system odpowietrzania automatyczny ale co jakies 15 sekund a do tego czasu ci piersi urywa ;/;/ później kupiłam medele mini elektric- tez dość głośna ale oprócz tego jest super :)
 
cze dziewczyny a jaki polecacie reczne czy elektryczne??? ja kupilam avant-isis ale okazalo sie ze jest reczny.. jaka ze mnie gapa jakos nic nie wyczytalam ze to reczny i teraz nie wiem czy to dobry zakup czy go oddac i kupic elektryczny!!!

prosze o odp..
 
jak dla mnie reczny Avenst isis wystarczal ;-) poza tym nie wszedzie jest gniazdko zeby elektryczny laktaror podlaczyc a rece zawsze mamy przy sobie ;-)
 
witam
Czy ktoras z mamus uzywala laktator TOMMEE TIPPEE ? Jesli tak to czy to prawda ze buteleczki Aventu tez do niego pasuja i wogole jak sie sprawdzal dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
 
Ja polecam elektryczny MEDELA. Zakup oceniam na strzal w dziesiatke.Zwlaszcza, ze mala najpierw byla w inkubatorze, a potem drugi powrot do szpitala beze mnie, wiec caly czas musialam jej odciagac pokarm. laktakor chodzil co 3h przez 3tyg. Medela odciaganie idzie sprawnie i szybko, nic mnie nie boli. A dwa pomogl mi wyrobic laktacje, bo mialam malo pokarmu.Kolezanki sie smieja, ze laktator Medela to teraz moj najlepszy przyjaciel :tak::tak: Troche jest glosny, ale moja corcia jak tylko slyszy ten glos to sie usmiecha, bo wie, ze zaraz bedzie karmienie.
Kupilam uzywany , a chodzi jak nowy :tak:
 
reklama
Zgadzam się, że Medela to dobra firma. Ja polecam Harmony Medela, bo naśladuje rytm ssania dziecka i przez to nie bolą sutki. Zresztą bardzo trwała firma.
Moja siostra z kolei używała Philips Avent, podobało Jej się, że w zestawie ma od razu buteleczki, smoczki, pojemniki.
stopi69- my mamy przeciwny problem z siostrą, dzieciaki nie nadążają jeść, a piersi bolą, dlatego się trzeba odciągać:-)
 
Do góry