reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

reklama
Ja używałam laktatora medeli takiego :
Laktator Mini Electric

sprawował się nienagannie i był prosty w użyciu pomógł mi przy kryzysach zarówno gdy miałam za dużo pokarmu jak i wtedy gdy mi go brakowało. Polecam!!
(używałam go przy 2 dzieci)
 
miał ktoś zestaw AVENT "Na dobry początek". w kilku sklepach internetowych można kupić za niecałe 250 zł. w skład zestawu wchodzą :1 laktator Avent Isis ręczny,1 mikrofalowy sterylizator parowy, 2 butelki Avent (260 ml) ze smoczkami o wolnym przepływie, 2 pojemniki na pokarm (125 ml), 2 sterylne pojemniki podróżne ze smoczkami mini, 40 jednorazowych wkładek laktacyjnych Ultra Comfort.

myślicie że warto ?

to w końcu jak jest z tymi laktatorami ? lepsze są ręczne czy elektryczne, chodzi mi głównie o tego aventa isis.
 
Ostatnia edycja:
No właśnie słyszałam o laktatorach Aventu i Canpolu takie dobre opinie i widzę, że wiele osób poleca, więc chyba muszą być dobre. Tak z ciekawości sprawdziłam sobie ceny na stronie Entliczka i powiem wam, że nawet wychodzą chyba taniej, niż inne, no chyba, że w tym sklepie maja takie zniżki.
 
Mam pytanie,kupiłam dzis laktator Avent isis + Via i mam wrazenia ze bardzo slabo zasysa...nie wiecie co moze byc przyczyna...wlozylam drugie czesci zamienne(nowe) i efekt ten sam...

Czy mozna dokupic do recznego silniczek i przerobic na elektryczny? Jesli tak to bede wdzieczna za adres,link lub tel gdzie moge kupic takie czesci wymienne...

Dziekuje...
 
Mam pytanie,kupiłam dzis laktator Avent isis + Via i mam wrazenia ze bardzo slabo zasysa...nie wiecie co moze byc przyczyna...wlozylam drugie czesci zamienne(nowe) i efekt ten sam...

Czy mozna dokupic do recznego silniczek i przerobic na elektryczny? Jesli tak to bede wdzieczna za adres,link lub tel gdzie moge kupic takie czesci wymienne...

Dziekuje...
mam taki sam i jedyne co mi przychodzi do głowy to to,ze moze zle wlozylas ta okragłą tak jakby uszczelkę ktorą wkładasz na dnie gornej czesci laktatora.troche zagmatwałam ale chyba wiesz o co mi chodzi.
ja czasami jak juz przystepuje do sciagania mleka to musze czasem ponownie odkrecic i ja docisnac bo wtedy słabo zasysa.
albo moze wlozylas ja do gory nogami,tak jak ja na poczatku :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry