reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

Cześć.Widziałam tylko jedną wzmiankę o laktatorze BABYono - niepochlebną...Zastanawiam się właśnie nad zakupem takiego laktatora (ręcznego) , ponieważ jego cena jest bardzo atrakcyjna. Czy któraś z Was ma coś do powiedzenia na jego temat? Dziękuję i pozdrawiam! Ania:-)
mój to była tragedia, wszystko w nim trzeszczało (już wolę odgłos silniczka medeli) mleko uciekało pod nakładkę, nie polecam. ale może to mój był do kitu
 
reklama
Kobitki MEDELA jest strasznie polecana w USA i chyba uznana za najlepszy laktator...sama jeszcze nie mialam szans sprobowac:-D...ale wiecie zszokowala mnie cena w Polsce, tutaj Medela "Pump In Style" (czyli prawie najdrozsza) kosztuje ok 250$ - to jest tak ok 700 - 750 zl ...a na polskiej stronie Medela 1498 zl!!!!!!!1 masakra
 
mój to była tragedia, wszystko w nim trzeszczało (już wolę odgłos silniczka medeli) mleko uciekało pod nakładkę, nie polecam. ale może to mój był do kitu
Taki?Elektryczny Baby Ono?
ono030.1.jpg
 
nie, miałam najpierw ten z gruchą, a potem z wajchą. jeden i drugi badziewny. o elektrycznym też słyszałam negatywną opinię od dziewczyny, która leżała ze mną na sali w szpitalu
teraz mam mini electric medeli i ten mogę polecić - chociaż cena niezbyt zachęca do kupna
 
a co sądzicie o laktatorach firmy TOMMEE TIPPEE? Podoba mi sie kształt ich butelek ale nie wiem jak sprawdzają sie w praktyce
 
kształt jest fajny i firma ponoć też, ale więcej nic nie wiem. przeszukałam różne fora, bo chciałam kupić, ale nigdzie nie było wypowiedzi na ich temat:no:
 
Ja tez polecam Aven Isis reczny lub elektryczny.Najpierw uzywalam recznego a potem dokupilam elektryczny(mala nie chciala ssac piersi) i pompuje sie nim juz 8 miesiecy.Nigdy nie mialam z nim problemow.
 
a co sądzicie o laktatorach firmy TOMMEE TIPPEE? Podoba mi sie kształt ich butelek ale nie wiem jak sprawdzają sie w praktyce

co do tego laktatora to ostatnio polecał mi go koleżanka, któa ma juz dziecko do tego pracuje w sklepie z artykułami dla maluszków; prosiłam żeby poleciła mi jakiś laktator ręczny i wskazał na ten; przyssawka jest duża i obejmuje całą pierś, smoczek ma kształt prawei identyczny do sutka, no i jeszcze inne zalety, poza tym przyssawkę mozna przykręcić do butelek avet gdyż ten pierścień do nich pasuje

mam nadzieję że napisałam dość zrozumiale:sorry2:
 
Z Olkiem używałam ręczny Canpola(taki z wajchą jak u Aventa),na początkumOk,ale później nie zgawał egzaminu.Z Julkiem używałam elektrycznego TUFI GAIA i dla mnie rewelacja.Z chęcią odsprzedałam jednej z dziewczyn z BB.Ptzy pełnej piersi w 10 minut miałam ściągnięte 100ml.Lepiej nie używać baterii,bo słabo i dłużej się ściąga.:tak:
 
reklama
Do góry