reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

ja wczoraj musiałam wyczyniac akrobacje na działce. Karola za nic na świecie nie chciała jeść na siedząco... Piernik mały! a na leżąco chyba z 15 minut ciągnęła!!!

mój Rafał ostatnio doprowadził mnie do łez mówiąc: Kochanie, dajesz jej wszystko, czego jej do życia potrzeba!!!! :) :) :)
 
reklama
ivka76 pisze:
U nas nie ma problemu z pozycjami! Moglibyśmy się chyba karmić wisząc głowami w dół, a Szymola i tak by nic nie zniechęciło do ukochanego "didusia". Zakładamy karmienie tylko "didusiem" przynajmniej do ukończenia 6m-ca, albo nawet do końca 9m-ca. Zobaczymy jak to będzie.

;D ;D u nas to samo ;D ;D ;D

przy czym cyc jest dobry na wszystkie smuteczki i mogłabym Maksa co 15 min dostawiać i on zawsze tak samo chętnie zasysa :laugh:
 
do utulenia to w większości przypadków potrzebny jest cyc. A co do karmienia to i na leżąco i na siedząco nam wychodzi ;)
 
Też bym tak chciała, żeby cyc działał jak uspokajacz, u nas raczej odwrotnie :( No, ale i tak się cieszę, że w nocy Jaś pije z cyca, no i że tylko raz na 3-4 dni dostaje mieszankę.  :laugh:
 
U nas juz wszystko dobrze z jedzonkiem, strasznie sie ciesze bo juz sie zaczynalam martwic :)
Ja sobie teraz nie wyobrazam nie karmic tak juz sie przyzwyczailysmy do cycusia :) i mam nadzieje ze bedzie tak jak najdluzej bo u nas cycus dobry na wszystko :)
 
my tez tylko na lezaco sie karmimy. duzzza wygoda a i przysnac sobie mozna. chco problem powstaje gdy trzeba jesc poza domkiem :(
 
reklama
Jak się ciesze ze sie nie poddalam w tym karmieniu piersia bo czasami mialam ochote przestac karmic i przerzucic sie tylko na mieszanke. Ale im Kubus starszy tym mądrzejszy juz się tak nie wyrywa. Wystarczy mu 7 minutek. I potem 3h lub 2,5 spokoju. Nie to co kiedys wiecznie glodne dziecko i jedzenie co godzine.
 
Do góry