reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja

sylwia532 pisze:
a moj bak jak nie jest glodny to cyca za nic nie wezmie

u mnie to samo - wtedy strasznie się denerwuje i płacze, ma charakterek... ;D
w takiej sytuacji chwilkę ją noszę marudząc coś do ucha Agaty, niekiedy zamykamy się w ciemnej łązience, szybciej się uspokaja
 
reklama
osinka pisze:
sylwia532 pisze:
a moj bak jak nie jest glodny to cyca za nic nie wezmie

u mnie to samo - wtedy strasznie się denerwuje i płacze, ma charakterek...  ;D
w takiej sytuacji chwilkę ją noszę marudząc coś do ucha Agaty, niekiedy zamykamy się w ciemnej łązience, szybciej się uspokaja

Tak jak i u nas. Człowiekowi się wydaje, że płacze z głodu, a ona zła, bo zmęczona, a mama zamiast usypiac chce karmić.
Ale łazienki jako środka uspokajającego jeszcze nie próbowałam. ;D
Wszystko przed nami...
 
o lazience dobrze wiedziec-taka zmylka ze noc i trza spac ;D ;)

ja wtedy biore na raczki(moj tylko w pionie na raczkach spokojny) tak pzrytulam do siebie troszke mi sie powygina,mama pospiewa mu "Barke" i oczka sie zamykaja
"Barke" spiewa moja babcia wszystkim prawnukom
 
Oj,ja teraz ma inny problem laktacyjny,a raczej zywieniowy,bo mleko jest,Majka ssie,ale nie przebiera na wadze.Wieczorkami zaczelam jej dawac butle Bebiko2,po czym wedlug rytualu jest cyc i dobranoc.Dzis pierwszy raz od tygodnia przespala od 21 do 3,30,tak jak kiedys.Na obiad tez jej daje jakas zupke czy kaszke ,ale nie w ilosciach ktore by zastapily jedno karmienie,bo za godzinke jest cyc.
 
Majeczka to już duża dziewczynka, może po prostu sam cyc już jej nie wystarcza i potrzebuje czegoś konkretniejszego.

Łazienka u nas odpada, bo mamy w niej okno ::) Zostaje wc 8) :p
 
benita tak sie czesto zdarza ze przyslowiowe 6 miesiecy i cyc starczy-ale czesto zdarza sie ze to jednak za malo-maly czlowieczek rosnie i potrezbuje wiecej i czesto tak jest ze jak sie karmi piersia tylo i wylacznie do 6 m-ca to dzieci maja malo zelaza-ogladalam ostatnio program w telewizji

a propo dopajania to juz glupiua jestem-sasiadka rodzila w czwartek i wszstkie noworodki dopajali-wiec nie rozumiem tych rozbierznosci-szlag mnie trafia doslownie :mad:
 
Sylwia- może dlatego, że gorąco a mamy jeszcze nie mają tyle mleka.... tak mi przyszło do głowy; niedługo rodzą 2 moje znajome - zobaczę jak to u nich będzie
 
reklama
Co do dopajania...w szpitalu Patrycja wieczorkiem (po myciu przez pielęgniarki) wracała jakoś dziwnie śpiąca (co było dziwne, bo tak cały czas chciała jeść) i okazało się, że dostawała dodatkowe jedzonko. :) Nie przeszkadzało mi to, bo mogłam się iść w spokoju wykąpać,a nie kąpać się i słuchać jak Mała płacze (wiem, wyrodna matka ze mnie :laugh: )
 
Do góry