reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

reklama
Gratuluję udanych wizyt, współczuję infekcji..... Ja zawsze byłam podatna na takie 'paskudztwa' i często coś się do mnie doczepiło, ale teraz, odpukać (!!!!), wszystko jest ok.

Pchła obawiam się że jedyna chcesz mieć niespodziankę!! W sumie to przez chwilkę też się nad tym zastanawiałam, bo nie planuję pokoiku różowego/niebieskiego, ale ja mam moooooocne przeczucie, że to chłopak, a moja siostra i mama, że nie dziewczyna, więc chce pokazać kto tu jest mądrzejszy!!!:-D
 
ja chcę wiedzieć ze względu na rzeczy, które ewentualnie będe musiała zmienić, dokupić, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiała zmieniać nic ;-) i zrobić na złość teściowej, która wiecznie drażni mnie tekstem, że będzie chłopak :-D
 
ja chcę wiedzieć ze względu na rzeczy, które ewentualnie będe musiała zmienić, dokupić, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiała zmieniać nic ;-) i zrobić na złość teściowej, która wiecznie drażni mnie tekstem, że będzie chłopak :-D

Dotkass ty mi to z ust wyciągnęłaś:-). Też mam nadzieję, że sukienki jeszcze się na coś przydadzą i zagram na nosie teściowej która cały czas podkreśla, że dziewczynkę już mamy to teraz POWINIEN być chłopczyk!
 
pchełko ja będę wiedziała za max 3 tygodnie, jak będę wyniki z amnio
zoyaa gratulacje i 5+ i Kubusia:-)
moja znajoma ma córeczkę maleńką o imieniu Zoya:tak:
 
my też jeszcze nie znamy płci, a bardzo chcemy ;-) za tydzień mam kontrolną wizytę, ale nie wiem czy będzie szybkie usg, zobaczymy.
u nas opinie czy chlopiec czy dziewczynka są podzielone po rodzinie ;-) zresztą nawet mój mąż twierdzi że chłopak, a ja że dziewczynka, zobaczymy co silniejsze X czy Y ;-)
 
reklama
ja dopiero wizyta za 2 tygodnie;)))Ale pomyslalam z mezem, ze skoro tak dluzgo czekalam i nie wiem to...wole w ogole nie wiedziec:)))) To chyba mile jak rodzi sie i polozna mowi: To chlopiec/dziewczynka :))) Az sama sobie sie dziwie bo ja to strasznie niecierpliwa jestem, nawet na czerwonym minute nie moge ustac jak sie swiatla zmieniaja...NIe zapomne swojej pierwszej randki z mezem kiedy to walilam piescia w slup zeby zmienilo sie na zielone a on stal i myslal: Nic z tego nie bedzie...:cool2:
 
Do góry