reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Fajnie mieć niespodziankę, ale kuzyn mojego męża miał lepszą- cały czas lekarze mówili że chłopak na 100% i co??? Urodziła się dziewczynka:-)
 
reklama
hi hi ja taka twarda byłam za pierwszym razem, ale załapałam wtedy fazę, że chłopiec...i tak się bałam swojej psychiki, ze mi figla wykręci i jak sie dziewczynka urodzi i mi sie klepki poprzestawiają ze po połowie wymiękłam i poprosiłam o potwierdzenie...ale powiedziałam, ze ma być chłopiec ha ha ha
 
Felidae, ja też i w pierwszej i drugiej ciąży mówiłam i mówię, że ma być dziewucha i nie może być inaczej, ciekawe czy i tym razem dzidzka się Mamusi posłucha ;-):-D

yoohoosek to nie takie straszne, moja znajoma miała odwrotnie, tatuś przeszczęśliwy nakupował bodzików różowych z falbankami, sukienusiek itp, a tu na porodówce dziewucha siusiaka pokazała :cool2:
 
Gratuluję udanych wizyt :-) Trzymam kciuki za wyleczenie wszelkich infekcji. Ja podejrzewałam, że coś u mnie się dzieje a wyniki moczu idealne. Aż dziw, poprzednio co rusz coś miałam. Może teraz jak tylko niekomfortowo się poczuję sięgam po Lacibios i to pomaga.
Ach te teściowe. Moja też taka sama. Jak mamy chłopca, to dobrze by było dziewczynkę. Wkurza mnie takie gadanie. Jednak ma być dziewczynka, dla mnie równie dobrze jakby był chłopczyk.
 
no i wróciłam, jak zwykle wyniki badań rewelacja, lekarz zbadał mnie i szyjka ok, macica ok, pieknie rośnie, bardzo się ucieszył jak pochwaliłam się o pierwszych ruchach Kropeczki :-)...na USG idę dopiero 22 listopada, tak więc mam jeszcze miesiąc życia w niepewności co do płci (no chyba, że Kropeczka się wogóle nie będzie chciała pokazać ;-))
 
dla dziewczyn co chcą się pobawić w odgadywanie płci http://www.*-spam-*/chlopiec-czy-dziewczynka:-) mnie się sprawdziło w ostatniej ciąży, w tej jeszcze nie mam potwierdzenia z USG. Uwaga !! nie działą ten kalkulator wstecz, chyba że znacie dokładną datę poczęcia/owulacji (nie stosunku) :-D
 
dla dziewczyn co chcą się pobawić w odgadywanie płci http://www.*-spam-*/chlopiec-czy-dziewczynka:-) mnie się sprawdziło w ostatniej ciąży, w tej jeszcze nie mam potwierdzenia z USG. Uwaga !! nie działą ten kalkulator wstecz, chyba że znacie dokładną datę poczęcia/owulacji (nie stosunku) :-D


wyszło że dziewczynka ciekawe czy się sprawdzi:-)
 
reklama
Do góry