reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli ja Marimer baby przetestowałam na sobie zanim wcisnęłam małemu :p
Więcej niż potrzeba przy jednym naciśnięciu nie poleci i jest spoko :)
Wojtas po tym mega gluty mleczne wyki****e :D
 
reklama
no możliwe, że inny
w takiej dużej butli jak lakier do włosów hahahahah :V

ja soli nigdy..od razu psikacze
a teraz to ma też multum tych farfocli w nosie a jeszcze jak kaszke sobie włozy do nosa to jest w ogóle fajnie :p
 
Doli,
zajrzałam dzisiaj do tej gębusi i faktycznie - górne jedynki się przebijają nieco szybciej. Jedna już praktycznie się przebiła. Dolne się chwilowo chyba zatrzymały. No następne - zębowe - combo. Ale może lepiej tak. Przynajmniej nie będzie się ciągnęło i przerwy będą. A chętnie bym się znowu wyspała :p
 
Doli,
no nietypowo. Byłam pewna, że dolne przebiją się pierwsze. Moja Mała na razie nadal się męczy, więc nie dam rady cyknąć fotki. Może za jakiś czas :)
 
reklama
A moja niby też męczą dziasla bo jezdzi tam raczka momentami ostro, no ogolem noce ostatnio gorzej ale nie wiem czy to od tego bo w dzień ogólem nie jest jakoś strasznie marudna

U nas była już dynia, marchewką ziemniak i miksy dynia z ziemniakiem i marchewka z ziemniakiem i kalarepa, zjada roznie raz ladnie raz gorzej ;)
 
Do góry