reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Aylin dobrze ze juz lepiej u Ciebie :)
ja to raczej zaczne od warzyw i owocow ktore sama zmiele ;) ale sloiczki pewnie tez w ruch pojda ale to pozniej :p
z tym wprowadzaniem to dzis mi znajoma mowila ze wlasnie bylo tak ze na kp to od 6. niby ale teraz juz podobno jest ze wyrownuje sie i niektorzy twierdza ze to bez znaczenia czy mm czy kp i mozna po 4. mies.
Po raz kolejny bedzie ze co lekarz to inna opinia.. :)

Probowala ktoras mleko ryzowe? bo zastanawiam sie czy nie sprobowac, tylko przeraza mnie to co wnecie mozna znalezc o tych napojach, i ryzowym i sojowym, ze szkodza, ze rakotworcze i w ogole samo zlo...
 
reklama
Natasza z Sowy to jem tylko ten dakłas bezowy z mscarpone daktylami orzechami i syropem klonowym (mowie ns to tort bezowy). Ostatnio próbowałam jakiegoś truflowego torcika ale był taki sztuczny feee. Na roczek Viki zamówiłam zwykły czekoladowy i był ok.

Aga jak chce Ci sie bawić to polecam mleko migdałowe. Ja kiedys robiłam na okrągło. Szklankę migdałów zalewam wida, odstawiam na noc. Następnego dnia odlewam wodę, zalewam wrzątkiem, obieram ze skorki (same sie wyślizgują). Wrzucam do blendera zalewam szklanka wody, miksuje długo, dolewam kolejna szklankę wody miksuuuuuje, przelewam przez gazę (z apteki albo tetre) te wiórki spowrotem do blendera i miksuje znowu ze szklanka wody i odcedzam. Mozna zmiksować od razu z cała woda, tylko ja mam mały blender :-D
 
aga - ja sobie ostatnio ryżowe kupiłam, dobre, ale dla mnie to nie mleko, tylko dobry napój. ten smak ryżu się zdecydowanie wyczuwa i jakaś inna konsystencja, ale nie umiem zbytnio opisać, jakby bardzo rzadki kisiel. nie będe juz kupować, 10zł za litr,a nie mam poczucia po tym, że mleko wypiłam. skończę karmić, to sobie nadrobię - kasza manna, budyń, już planuję :-)
Dobrej nocki i dziękuje za wszystkie odpowiedzi w sprawie rozszerzania diety!
 
Natasza boli ale mam z medeli a tam moc ciagu można ustawić. Ważne ze juz bez krwi ściągam. Jutro spróbuję ja przystawić. Zobaczymy czy po 36 h vis sie zaleczylo.
 
Karina, poczytaj sobie troszkę, A może akurat Wam pomoze ?
W Centrum Zdrowia Dziecka dzieci z padaczką leczą marihuaną
Marihuana przeciw epilepsji | hyperreal.info

A dla Was dziewczyny też fajne artykuły do poczytania przy karmieniu:
O niezwykłych relacjach dorosłych i dzieci | Jesteśmy noszeniakami - strona 1 - Polityka.pl

Dziecko nie manipuluje!

Aylin, ja maścią ziaja mam smarowałam, tam jest czysta lanolina. Mi szybko pomagało. Albo przez nakladki tez spróbuj karmić, wtedy nie bolą.

Pat, gratuluję zdanego egzaminu :)
 
Aneczka ja tez planuje nadrobić :) heh do tej twojej listy dodałabym płatki na mleku, jejku w ciazy jak mnie z tym naszlo to przejsc nie chce ;) no ale zanim karmic przestane to jeszcze z 4-5 miesięcy.
 
Natasza ja mam pyt dotyczace laltatora a dokladnie o ten daszek co sie go przekreca. Niewiem czy zgubilam jakas czesc cxy co ale nie chce mi sie polaczyc. Nie zwracalam uwagi wczesniej jak to wyglada. Mocuje na recepturke ale cos nie hallo. Powiedz mi na jakiej zasadzie to sie powinno laczyc.

Sory dziewczyny ze tak po lebkach ale nie mam na nic czasu. Caly dzien cos robie i efektow brak. Jeszcze nie spakowana a jutro jeszcze kilka spraw poza domem do zalatwienia.

Karina biedna Emily.
Doli codziennie ciacho. Z Toba to chlop ma dobrze. Tylko kto to zjada??
A co do wyjazdu to nad czym Ty sie zadtanawiasz. Zacznij juz sie pakowac;) i kartke poprosze wyslac. A jak nie chcesz jechac to ja chetnie ze Ciebie pojade;)

Ja obcinam paznokcie tylko jak gleboko spi czyli srodek nocy;).
 
reklama
Dziecko ogląda myszkę miki więc mam spokój :D Uwielbia tą bajkę, jest spokojny przez cały czas trwania jej w tv :D

Anulka mój też wyjatkowo wcześnie się obudził i juz koniec spania :o
 
Do góry