reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Doli u nas tez tym mierzyli ale przy ok 11 kierowali na krew. W mojej dziurze nie maja tego urzadzenia tylko krew. A i tak to urzadzenie wg. mnie daje dziwne wyniki bo moj mial 10 a na krwi 15 . A w dniu wyjscia przy skorze 7 a krew 13. I tak u wszystkich maluszkow.

Muminek gratuluje. Widze ze nasze dzieci cos laczy;) Moj tez na generala i tez owiniety. Tylko z tentnem chyba nie bylo problemow albo mi nie powiedzialy bo i tak udalo sie szybko.

Ja pieludzke co ok 2-3 h . aby w nocy raz. A ogolnie mam czesto szczescie przebieram mu kupsko a ten swierza pielyche jeszcze nie zapieta zapaskudzi.

Kina kciuki . oby szybko poszlo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobra dziewczyna gratulacje, i jaki długi i sliczny!:tak:

Kina trzymam kciuki!:tak:

Muminek
gratulacje !:) sliczna!!;-)

Aylin, Sataga super, że wreszcie w domu!
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==


Myla
kciuki za jutrzejszy wypis;-)

Pat kciuki !!;-)
 
Do góry