reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Milia no zeby się nie martwić bo to pozostałość po życiu płodowym i zazwyczaj sam się zamyka. Dostaniemy skierowanie do kardiologia i będziemy kontrolować. Malgoni tez się nie zamknął?
Moja cały czas na cycu a sika tak hmmm z 4 pieluchy dziennie. Mi się malo wydaje

Myla, właśnie nie wiem :-( w szpitalu nic nie powiedzieli i na wypisie ani słowa o tym, ale szmery w sercu, a wczoraj jak byliśmy u pediatry, to mówi, że rzeczywiscie słyszy szmery, ale że to może przewód Bottala i ze powinien się domknąć, żeby się nie martwić i poczekać do wizyty u kardiologa. Tylko że czytałam dziś, że domyka się w pierwszych dniach życia, a u nas jutro będą już 4 tygodnie... No i martwię się też, że to jednak jakaś wada serca... Zobaczymy za tydzień.

Milia przeszło czyli to nie rota

Doli, cieszę się :-)

Pat, kciuki, żeby teraz szybko poszło :-) 4 cm to już niezły początek...
 
Ja juz pooo.... Rozwarcie zwiększyło się do 4cm ale szyjka nie zgładzona i miałam masaż...nigdy więcej !:o wbilam sobie pazury w nogi i od razu skurcz. Mały ok 3400 wiec taka spoko waga ;)

Kurcze Pat 4cm rozwarcia i nie wysyłają Cie na wywołanie, przecież to już prawie połowa rozwarcia. =:O Może faktycznie masaż pomoże.Trzymam kciuki.

Muminek brawa za wytrwałość i dzielność. Dałaś rade i masz teraz super dziewczynkę, gratuluję. Wracajcie do sił.:-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
Myla ja zmieniam bardzo często ze względu na kupy ale czasem mu się zdaża mnie osikać :) więc chyba normy na sikanie nie ma..

Muminek gratulacje!! Stres miałaś spory ale najważniejsze że wszystko już za Wami :) mała jest śluczna !!:)

Myla Adaś też miał w szpitalu konsultacje kardiologiczną i też mu wyszło że nie wszystko jeszcze pozamykane ale podobno na tym etapie to jest normalne i namy wizytę kontrolną w 4m-c życia

Pat kurde!! Oby się ruszyło!! Wskakuj dziś na smoka i działaj póki jeszcze możesz :D
 
Muminku gratuluje!!! :) masz juz w koncu swoja corcie. Co do porodu doskonale Cie rozumiem. To jest traumatyczne przezycie jak tetno zanika znam to. Najwazniejsze ze wszystko skonczylo sie dobrze :)

Pat bidoku... mam nadzieje ze wreszcie sie rozkreci!!
 
reklama
Do góry