reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Muminek gratulacje :-)
Ale miałaś stresową końcówkę aż mi się robi gorąco jak sobię wyobrażam :baffled: , dobrze że wszystko ok.:tak:. Mała śliczna i widzę że jednak Lila:happy:.
 
Muminek, gratulacje, śliczna Lilusia :-) Dzielna dziewczyna jesteś, wracaj szybko do zdrowia :*

Dobra Dziewczyna, też gratuluję, długi, śliczny synuś :-)

KinaM kciuki za szybką akcję!

Szaj, jak u Ciebie?

Myla, co powiedzieli o przewodzie Bottala, że jeszcze w ciagu kilku tygodni może sam się zamknąć? Małgosia teraz sika przy każdej zmianie pieluchy, ale na początku, w szpitalu tez mi się wydawało, że nie zawsze robiła, pewnie dlatego, że jeszcze mało jadła.

Aylin, Sataga super, że wreszcie w domu!:-)

Kifsi, współczuję kolejnych nerwów, dobrze, że wszystko w porządku :-)

Pat, może wymyśl coś, żeby iść do szpitala i zostać na wywołaniu? Może powiedzieć, że miałaś skurcze i się zatrzymały? przynajmniej usg Ci zrobią...

Doli, jak synek, dalej rzyga czy przeszło?
 
Milia no zeby się nie martwić bo to pozostałość po życiu płodowym i zazwyczaj sam się zamyka. Dostaniemy skierowanie do kardiologia i będziemy kontrolować. Malgoni tez się nie zamknął?
Moja cały czas na cycu a sika tak hmmm z 4 pieluchy dziennie. Mi się malo wydaje
 
reklama
Muminek gratulacje, sliczna jest. Szybkiego gojenia ran zycze. Ale miałaś straszne chwile, dobrze że wszystko się dobrze skończyło.
 
Do góry