reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Widzę, że wesoło tu ostatnio- i prawidłowo! :-)

Ja po wizycie u gin. Miałam mieć 10 ale przełożył am na 7 i wcale nie jeste,m spokojniejsza..
Mam osłabiony organizm w dalszym ciągu i infekcja bakteryjna wciąż hula. Więc kolejny antybiotyk przepisał' a że już kolejny miesiąc na antybiotykach to przez nie infekcja grzybicza dodatkowo : "ale to normalne i do przewidzenia przy stosowaniu antybiotyków..''
Ehh. Trochę mnie zmartwil tym wszystkim. Jakby było mało moje dzidzi ostatnio do biło do 3kg a tetraz mi powiedział że 2800..jakim sposobem. Co prawda mi kg też ubyło ale..
Nie wiem już sama co myśleć.
Powiedział am mu o tym terminie, ze jest raczej błędny. Pomacal, powkladal i powiedział że lada dzień urodze. W każdej chwili może się to stac.

A ktg jest mi "niepotrzebne i to pic na wodę.'' on to samo robi jakimś innym sprzętem w 3 minuty zamiast leżeć godzinę i się męczyć pod ta aparaturą.. A Wy wszystkie to macie. Nie wiem już w ogóle nic.
 
Boję się że tak niska masa urodzeniowa jest wynikiem moich wszystkich niestety stres ów i nerwów.. Ajajaj pocieszcie mnie jakoś bo rodzić mi się odechcialo..: ((((((
 
Doli &&&&&&&&&&&& :**

Myla mam nadzieje ze to to ;)

Sharmota blad pomiaru ;)
Moja miala 2800 przy urodzeniu a spadlo do 2600. Wczoraj po 2tyg 2900 wazyla wiec przybiera :)

Moj porod trwal nieco ponad 15h ale nie czulam tego,szybko nam zlecialo :)
 
Ooo Asiorek super:) czekamy na info;)

Sharmota nie martw sie na zapas. Jak pisze Tabasia blad pomiaru.

Co do hormonow to u mnie skacza jak pchla na psie:/. W ciazy bylam bardziej opanowana a teraz rypie co chwile z byle powodu.

Ja z pierwszym mialam skurcze co 10 min od poczatku wytrzymalam w domu ok 5,5 h +1 podroz. I bylam szczesliwa ze nie pojechalam wczesniej bo tam polozylu by mnie pod ktg i ciagle lezec a to najgorsze. I tak blisko 3h musislam plackuem lezec.

Myla spisz czy rodzisz?
Edit: ooooo jednak rodzisz ;) No mala nie taka mała;)
Ale was wzielo dzis ;) mamusiom data sie nie podoba a dzieciaczki maja Was gdzies;)
To dzis min. trojka;)

Ja z ranca musze z mlodym do szpitala. Polozna sie usrala ze zolty. Widze ze mniej ze mu schodzi i o to chodzi. Nawet w laboratorium piwiedzieli ze bez sensu:/. Ale pojade trudno niech sprawdza tylko jak mysle ze znowu kuty w glowke to juz mi sie serce kraje:/.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry