reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
moj właśnie mnie tak wkurzył ze myślałam że go zabije, nieodpowiedzialny palant i tyle:( teraz ja leżę w łóżku a on ma wszystko w dupie bo najlepsza metoda to udawać ze nic się nie stało:/
 
Babydust super gest z tymi kwiatami !! To na pewno bardzo miłe:)

Milia ja może i bym nie spała ale ja padam jak pluto..cały dzień dzisiaj byłam sama..musiałam liczyć tylko na siebie..do tego popołudniu złapałam doła i wszystko doprowadza mnie do płaczu..ehh
 
Natasza ja po urodzeniu Tysi zostałam sama (tj ślubny pojechał w delegacje) na3 dni. Mloda nie miał tygodnia. I leżałam kolo niej i wyłam "bo taka śliczna". Hormony jak nic.... I cieszę się ze mojego przy tym nie bylo...
 
Moze macie racje ze hormony..ale u mnie jeszcze dochodzi flustracja..rana się źle goi boli jak cholera..i czekam na weekend aż m bedzie..

Olusia jak dzieciaczki beda ciut większe to bedzie trochę łatwiej :) mam nadzieje !!
 
Muminek, co się stało?

Natasza, dołek minie, świetnie sobie radzisz :) ja nawet jak padam, za cholerę nie mogę zasnąć, taka moja przypadłość, jako dziecko już dziwiłam się, ze np. jak ktoś chorował, to w łóżku leżał, bo ja nigdy... Zawsze wstawałam, ubierałam się, czytałam/oglądałam tv, ale nigdy nie spałam, ani nie leżałam w betach...
 
DobraDziewczyna Super!! Ja tak samo jak Ty nastawienie mam super mam nadzieje ze mi nie minie jak pojawia sie bole hehe :)
Narazie standardowo cisza

Joanna dasz rade, wszystkie damy bo jak by nie patrzeć to właśnie o to chodzi żeby było już po wszystkim, pewnie każda z Nas nie może się już doczekać, mimo tego że gdzieś tam z tyłu głowy mamy pełno obaw ;) pozytywne myślenie najważniejsze :) ból będzie ale minie a nasze szkraby zostaną :)
 
reklama
Dziewczyny to normalne, tez sie hormony wyrównują po porodzie, jest stres, bol, zmęczenie, frustracja. Nie mozna od siebie za duzo wymagać. Bedzie lepiej z czasem :sorry2:
 
Do góry