reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowki 2015

reklama
moj właśnie mnie tak wkurzył ze myślałam że go zabije, nieodpowiedzialny palant i tyle:( teraz ja leżę w łóżku a on ma wszystko w dupie bo najlepsza metoda to udawać ze nic się nie stało:/
 
Babydust super gest z tymi kwiatami !! To na pewno bardzo miłe:)

Milia ja może i bym nie spała ale ja padam jak pluto..cały dzień dzisiaj byłam sama..musiałam liczyć tylko na siebie..do tego popołudniu złapałam doła i wszystko doprowadza mnie do płaczu..ehh
 
Natasza ja po urodzeniu Tysi zostałam sama (tj ślubny pojechał w delegacje) na3 dni. Mloda nie miał tygodnia. I leżałam kolo niej i wyłam "bo taka śliczna". Hormony jak nic.... I cieszę się ze mojego przy tym nie bylo...
 
Moze macie racje ze hormony..ale u mnie jeszcze dochodzi flustracja..rana się źle goi boli jak cholera..i czekam na weekend aż m bedzie..

Olusia jak dzieciaczki beda ciut większe to bedzie trochę łatwiej :) mam nadzieje !!
 
Muminek, co się stało?

Natasza, dołek minie, świetnie sobie radzisz :) ja nawet jak padam, za cholerę nie mogę zasnąć, taka moja przypadłość, jako dziecko już dziwiłam się, ze np. jak ktoś chorował, to w łóżku leżał, bo ja nigdy... Zawsze wstawałam, ubierałam się, czytałam/oglądałam tv, ale nigdy nie spałam, ani nie leżałam w betach...
 
DobraDziewczyna Super!! Ja tak samo jak Ty nastawienie mam super mam nadzieje ze mi nie minie jak pojawia sie bole hehe :)
Narazie standardowo cisza

Joanna dasz rade, wszystkie damy bo jak by nie patrzeć to właśnie o to chodzi żeby było już po wszystkim, pewnie każda z Nas nie może się już doczekać, mimo tego że gdzieś tam z tyłu głowy mamy pełno obaw ;) pozytywne myślenie najważniejsze :) ból będzie ale minie a nasze szkraby zostaną :)
 
reklama
Dziewczyny to normalne, tez sie hormony wyrównują po porodzie, jest stres, bol, zmęczenie, frustracja. Nie mozna od siebie za duzo wymagać. Bedzie lepiej z czasem :sorry2:
 
Do góry