reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Jeju, no teraz to juz na pewno nocy z wrażenia nie prześpię bo telefon będzie mnie rozpraszał:tak:
Szkoda, że apki na bb nie umiem zainstalowac:no:
 
reklama
A ja kurcze spac nie mogę. Miałam nadzieję, że która napisze, że rodzi" a tu nic.
Ale spać nie moge bo mnie w nosie, boli, chyba znów będę miała katar, zaraz to mnie trafi, jsk mnie teraz rozłoży, a i wzięło mnie na przemyślenia i nerwy mi się włączyły.
Wieczorem bolał mnie brzuch, w nocy jakieś skurczyki, ale ogólnie lipa:-(
 
A ja probowalam was nadrobic ale D;/
Ciagle cos do zrobienia a jak Tymek usnie to starszy domaga sie zaintwresowania soba a w przerwach szybko aby zapelnuam zoladek.

Ania gratuluje;) malutka jest sliczna!!!

No dziewczyny do dziela;) cztery na raz;) wyscigi?

Natasza taki bol jest jeden dwa dni. Potem maluszek sie juz nauczy. Ja oprocz bolu cyckow mialam mega skurcze obkyrczajace macice. Juz chyba pisalam bol jak przy partych.

Asiorek ty to dlugo sie trzymasz.Ja mojemu chyba pomoglam zejsc do kanalu rodnego glowka bo dzien przed pol dnia siedzialam po turecku zreszta czesto tak siadalam bo inaczej bylo niewygodnie. No ale to dopiero na usg wyszlo i ciesze sie ze tak sie skonczylo bo dopiero teraz dociera do mnie jakie mogly byc skutki gdyby nie usg.
 
reklama
Do góry