reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sharmota, ważne, czy Ty czujesz się kochana przez niego... no i dlaczego jest w areszcie... po moich doświadczeniach powiedziałabym, że nie warto jednak i lepie byc samą z dzieckiem, ale jednak nie znam sytuacji i domyslam się też, że takie rady nie są przez Ciebie mile widziane... cokolwiek postanowisz, musisz sama do tego dojść... I chyba nie różnica wieku, a przyczyna tego aresztu jest tu ważna... Kurczę, czuję się, jakby czas sie cofnął... Duzo sił i mądrości Ci życzę,.
Olusia, fanie, że wyjdziecie w końcu do domku :)
 
reklama
Tyle atrakcji i wrażeń przez ostatni czas, że jeszcze Cię emocje i adrenalina nie opuściły i sen do końca wytchnienia nie daje. Wycisz się i na pewno się uda..;)
 
Milia juz sie nie moge doczekac. Szybciej dojde do formy w domu..jutro moj ginek ma dyzur wiec bede wiedziec co i jak i pewnie mnie wypisze..;-)
 
3688_3ff6_500.jpeg
poniekąd.:-D
 
Milia80 gratuluje Dzieciątka!!!!!! Fajnie masz!!!!!

Sharmota, współczuję sytuacji życiowych!!!!! Nie jest fajnie, gdy rodzina sie odwraca.... Kurczę, moja psiapsiółka z lat liceum i studiów też wybrała starszego. Rodzina kilka lat sie do niej nie odzywała. Teraz go tolerują. Ma z nim 3 dzieci (2 z była żoną) i tez jak dzieci były maleńkie pewne świętą bożego narodzenia spędziła sama z dziecmi bo on siedział w areszcie za niezapłacone alimenty. Są ze sobą już 14 lat, więc różnica wieku nie zawsze jest przeszkodą w związku. Trzymam kciuki za dobre wybory i za porozumienie z rodziną i trzymam kciuki za zdrowie mamy!!!!

Pat, Twoja historyjka z jedzeniem z Krakowa do Warszawy ubawiła mnie na maxa:o)))))

Któraś rodzi??? Strasznie szybko nam idzie :o))))

Dobrej nocki!!!
 
Oltoma, dziś urodziła Mila83, ja już 2 tygodnie temu:)

Łój, wiedziałam, że kiedyś dam plamę!!! To przez podobne nicki. Tobie już gratulowałam, ale nie zaszkodzi zrobić to ponownie :o))))

Mila83, i Gratki wielkie dla Ciebie Kochana:o))))

Olusia, wracaj szybciutko do sił a jutro do domku i cieszcie się Waszymi Skarbami!!!!
 
reklama
Sharmota oby z tymi komórkami to nie było nic poważnego.... Tzn na zaawansowanym etapie... Współczuję sytuacji z tym aresztowaniem bo to dodatkowy stres :/

Asia może gin???

Pat a Tobie nie odszedł?? :o

Mila gratulacje!!! :D

Milia osz Ty!!! Ale bym zjadła!!! :D

Aylin na weekend jest przerwa :D
 
Do góry