reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Renatka'
Daaaaaaj troszkę. Dziś pościłam, ale już zaraz sobota więck kawałeczek tak smakowitego ciacha bym wciągnęła. Już nie pamiętam kiedy jadłam. Ostatnio owsianka, surowe warzywa i kefir to jedyne co przyswajam;) mmm aleś mi smaka narobiła.

A wracając do KP to jak mnie ktoś pyta czy będę karmić, więc odpowiadam,że tak,jak najbardziej, bo czemu by nie, z tym, że nie pomyślałam o tym, że mogę równie dobrze nie miec pokarmu.. no to ładnie.. I jak żyć! :no: może powinnam zapasy mm robić..
częstuj się :) mam całą wielką blachę :D

Ja zapasów mm nie robię, bo Majce nie bardzo podchodziły wszystkie po kolei.... zawsze ją brzuszek bolał, miała problem z kupkami, więc zmieniałam jej mleko co jakiś czas. Dziwną rzeczą było dla mnie, że okazało się, iż jedno z tańszych mm jej podpasowało : BEBIKO !
A Bebilon był dla niej za ciężki, a przecież jeden z droższych, więc myślałam, że lepszy... I tak jechałam i próbowaliśmy od najdroższych mlek po te tańsze aż na Bebiku stanęło. Więc takie złe widocznie nie było :)
Więc zapasów nie ma co robić - dzidziolowi może nie podpasować.
 
reklama
Milia, masz rację, jest na pewno przerażona. Tymbardziej, że jeśli chodzi o takie rzeczy to ona nie potrafi myśleć pozytywnie, od razu wpada w dołki, same negatywne myśli, jednym słowem czarna rozpacz, łzy i leżenie w łóżku.. zobaczymy jutro rano..
Dziękuję Wam za miłe słowa.Jest to naprawdę ogromne wsparcie.
 
Moze byc i weekend :D jak, jasnie pan hrabia zechce wyjsc.
My nic szczególnego nie robimy. Chłopacy pracuja w trybie ciagłym, niedziela, poniedziałek w pracy. Moze jajka faszerowane zrobie, jak nie bede rodzic :p
Jestem za kp, ale tak jak, dziewczyny pisały, wszysfko w granicach rozsądku.
 
Też tak uważam, to, że droższe niekoniecznie znaczy lepsze. A nawet ostatnio się przekonałam bo wypróbowałam chyba wszystkie możliwe kremy, maści, żele na rozstępy, które niestety się kilka pojawiło. Od maleńkiej tubeczki kosmicznie drogiej z Pharmaceris, która nie przyniosła efektów, a zatrzymałam się na zwykłej oliwce dla kobiet w ciąży z Rossmana, w że tak powiem banalnej cenie. A najlepiej nawilża -bo na dłuuuuuuuuuuugo.;) Polecam
 
Sharmota teraz doczytalam o mamie. To ze znaleźli jakieś tam komórki to nic nie znaczy. Sama to przezywalam na własnej skórze z HPV i po polrocznej kuracji antywirusowyni lekami okazało się ze jest już ok...
Co do twojego i Twojej mamy... no często niestety tak bywa ze jak partner odstaje od stereotypu to trudno jest to zaakceptować. Starszy,znacznie starszy...hmm znacznie starszy jest hefner od swoich kroliczkow ;)
 
Sharmota, trzymaj się...
A dlaczego aresztowany? ufasz mu, mozesz na niego liczyć? kurczę, mam nadzieję, że nie jest jakiś strasznie narwany, choć nie brzmi dobrze to, co napisałaś :( pozwalam sobie pytać, bo tez miałam różne przezycia z facetami, do jednego nawet do więzienia jeździłam, ale to był ogromny błąd...
 
Kuklaki,
Tu sprawa skomplikowana bo Mama mojego, że tak powiem partnera życiowego nie akceptuje. I to się nigdy nie stanie. Więc mamy teraz ciężki okres. T. jest starszy ode mnie. Znacznie. Bardzo znacznie. Choć czasem zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku i wszystko na mojej głowie. Np dziś go zamknęli w areszcie, do wyjaśnienia. Na święta na pewno go już nie wypuszczą. Jutro zadzwonię i się może czegoś dowiem.
A mama go wręcz nienawidzi. Ma do tego prawo. Choć przesadza też i to mocno. Ale to moja Mama więc się o nią martwię bardziej niż o siebie, a wszystko wychodzi nam na odwrót..

Biedna ty, tyle zmartwien na glowie, a tu swieta i dzidzia nie dlugo, mam nadzieje ze jakos wszystko sie ulozy. To normalne ze martwisz sie o mame. Rozmawiaj z nia nawet jak ona nie chce.
A co do mm to zawsze mozesz kupic potem, bo po co wydawac pieniadze jak moze byc nie potrzebne i bedzie stalo i sie kurzylo . A jak jednak bedziesz potrzebowac to wtedy kupisz.
Maslo maslane ale zalapiesz o co mi chodzi:zawstydzona/y:
 
Mila83 Gratuluje :)

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Kuklaki i czas na Ciebie nadejdzie :) przynajmniej w domu wszystko zrobione :p

Milia80 nic nie poradzisz .., mam nadzieje ze tabletki pomogą [emoji110][emoji110][emoji110]. Nieraz tak jest ze głowa blokuje ... Bedzie dobrze :) Małgosia naje sie i mm jak Kubus :)

Sharmota [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ za mamę :)
Masz nie łatwą sytulacje :(
 
reklama
Do góry