reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

A ja jestem zła. Coś mi leci z ... i nie wiem co, ale chyba znowu jakaś infekcja - chyba, że czop :p, kurde i nie wiem co robić, wizyta za 2 tyg., a jak będę rodzić to chyba nie dobrze, żeby była infekcja, nie wiem czy sama coś mogę kupić, co pomoże?
 
reklama
Asia pod koniec ciąży się zmienia wydzielina. Mi odchodzi czop i wydzielina jest taka jak przy infekcji wiec może przejdz się dla pewności wczesniej do Gina żeby niepotrzebnie nie pchać żadnych tabletek ;)
 
Asia, radzę się wybrać do gin. Bo jeśli to jakaś infekcja hrzybicza bądź bakteryjna, to lepiej od razu się jej pozbyć, bo nie dość, że im później tym trudniej, to jeszcze dziecku może zaszkodzić, bo ono może zacząć łykać je ( te bakterie z infekcji) i mieć wrodzone zapalenie płuc. Tak mi mój tłumaczył z tymi infekcjami..
 
Pat przez Ciebie musieliśmy zamówić pizzę. Napchalam sie i spać.

Jejku mam taki humor, ze chyba kogoś jutro zagryze..normalnie mi sie ryczeć chce, nie widm co jest!

Rano jeszcze chatę ogarnąć do konca trzeba i dokończyć sernik bo juz nie miałam siły, zribilam tylko spod/gore a jutro bede ser mieszać.

Szkoda, ze nie urodziłam na Święta :-( moze jutro...
 
Aga niunia jest śliczna :)

Margo gratuluje córeczki :) i najważniejsze że już po wszystkim !!

Pat ma racje!! Każdy ma czas na wychowanie swoich dzieci i nikt mi nie będzie mówił jak mam postępować ze swoim :) ja wychodzę jutro na dworze zimno wieje a mały bedzie miał body pajac kombinezon z misia. Sredniego i średni kocyk i tyle :) a no i czapa :)

Magda śliczny uśmiech:)
Anemone mój ma 4 doby i dziś zjadał 45-50 i też się zastanawiam czy nie za dużo. .??hmm..
 
Ostatnia edycja:
Karina mnie też ciagnie wszystko.. Ze wstaniem pierwszym nie miałam żadnych problemów ale mi najbardziej dokucza pieczenie w okolicy bluzny..brzuch mi opadł i ta fałdka tam mnie dobija :-/
 
reklama
Do góry