reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Eewel, no, ja bym się nastawiała na rychłą akcję na Twoim miejscu ;).

Natasza, gratuluję Adasia!

Dzisiaj padał u mnie śnieg....No bez jaj, dobrze, że jednak kupiłam kombinezon dla małej. Czuję, że jednak może się przydać...Przygotowałam ciuszki do szpitala, ale wzięłam awaryjnie większe body i pajac. Oszaleję do tego porodu, będę się stresować, że nie będzie w co dziecka ubrać jak już się urodzi :p.

U nas też taka kijowa pogoda się zrobiła. Wczoraj był śnieg, dziś straszny wiatr i deszcz, a ma być tak całe święta. W święta nie rodze, więc mam nadzieje, że po zrobi sie ładnie. Ja właśnie nie mam kombinezonu, ani kurteczki. Mam śpiworek i tak myślałam, że ją weźmiemy, bo to tylko ze szpitala do auta. A i tak będzie w kocyk i rożek zawinięta, a już nie wiem pomyśle chyba o kombinezonie ....
 
reklama
Mój na ktg też zawsze grzeczny i zawsze muszę go budzić bo inaczej trzeba powtarzać zapis...ale on się obudzi i zaraz zasypia :D
Ja tez się cieszę ze kupilam małemu kombinezon :p
 
Pat, na razie bez spięć, ale i bez uniesień.

Mam nadzieję, ze to ostatni rzut brzydkiej pogody i zaraz po świetach będzie już ładnie. Bo na świeta podobno nie ma co liczyć :-(

Mila83, a jak Twoje skurcze?
 
no ja dziś właśnie leżałam i go szturchałam troche bo nie wiem ile bym siedziała w tym szpitalu. :)
a ja mam dla małego taki polarowy komplecik spodenki z kurteczką i czapką.
 
Czyżby coolclub ?:D ja mam trochę cieplejszy, jednak ta pogoda zdradliwa...zobaczymy :D

Moja mama w smyku kupiła :) Jeśli będzie chłodniej to jeszcze w cieplejszy rożek zawinę albo kocyk. Wierzę w to, że maj będzie ciepłym miesiącem :D Poza tym ten pokrowiec od gondoli też chroni. Damy radę :D
 
reklama
Do góry