reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Nie stresuj się bo to może być dzisiaj w nocy a może być za dwa dni ;) ale podbarwiony krwią tzn że juz blisko ;)
Dopóki nie masz skurczy to nie masz co się martwić :)
Chociaz u Tabasi szybko się rozwinęło bo takim czopeczku :D
 
Natasza, gratulacje :-) zdrówka, obyś szybciutko doszła do siebie i wyszła z Adasiem do domu :-)

Marela, śliczny Tymek :-)

Anulka, mam nadzieję, że wyniki Zuzi będą jednak ok :-)

Doli, jeszcze na koniec choróbska się przypałętały... może prywatnie zróbcie przeciwciała na mono, przynajmniej będziecie wiedzieli? bo one nie są refundowane, pewnie dlatego lekarz nie przepisał. U mnie kiedyś też lekarz podejrzewał i jedyny sposób, żeby zrobić badania za darmo, to było położyć mnie do szpitala na zakaźny... wiec wolałam zrobić prywatnie. Dużo zdrowia Wam życzę. Dobrze, że pani matka czasem pokazuje ludzką twarz...
 
reklama
Aga u mnie też pogoda do kitu cały czas pada na dodatek jestem przeziębiona i nosa leci chyba gorzej niż za oknem. :D
na dodatek chyba kolejna część tego czopa mi odeszła.
mi jakaś galaretka ciągle wychodzi...
a za oknem koszmar... nawet do przedszkola po małą samochodem pojechałam, a mam do furtki przedszkola ok. 50-60 m od domu !

Tak. Było zgłoszone d Armina ze suwaki SA niewidoczne.

Wiecie ze ja jeszcze nie wstalam,nie mam siły,spis i się budze i spis dalej...co jest???
zbierasz siły na poród ??

Dziewczyny czy Wy tez nie widzicie suwaczków tylko takie krzyżyki? Ja od wczoraj za wyjątkiem swojego własnego - u Was widzę tylko taki x w kwadraciku :dry:
o, a ja myślałam, że coś zepsułam :/
ale skoro Ty też tak masz to znaczy, że bb się pierdzieli :/

wrrrrrrrrr ja po wizycie i jestem rozczarowana.
Powiedział mi tylko "widzimy się po porodzie" nawet mnie nie badał bo stwierdził, że skoro czuje ruchy to nie ma co grzebać... ech to NFZ.
no kawał drania a nie lekarz .... ehhh :/

Margo, trzymam kciuki, byś nagle poczuła skurcze i szybciutko do szpitala :)
 
Do góry