reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Margo no i dobrze, chociaz wiesz na czym stoisz ;-)

Muminek ja rowniez zadnego ktg nie mialam i gin tez mi nic nie wspominal nawet

z lekarzami to faktycznie tak roznie bywa, ja w tej samej przychodni mialam wczesniej innego i skierowania na bad dawal za kazdym razem prawie, usg zawsze itd,a potem musialam zmienic lekarza ale w tej samej przychodni i zastanawialam sie jak to bedzie bo slyszalam o tym drugim wlasnie ze tez jest taki ze 3 usg przez cala ciaze itd, bo kolezanka do niego chodzila, co prawda jak ja zaczelam no to usg robil przy kazdej, ale to tylko na chwile sprawdzal tetno i po bad. zreszta moze to przez wzglad na cukrzyce ciazowa, ale np bad z krwi to ostatnio mialam zlecane chyba prawie dwa miesiace temu...
Zobaczymy jak jutro wizyta

Karina wspolczuje... ja ostatnio zaczelam sie zastanawiac czym sie wlasciewie objawiaja te hemoroidy, mam nadzieje ze mi sie nic nie trafi...

Za oknem mam armagedon... do poludnia wialo i padal snieg a teraz z kolei jedna wielka ulewa...
 
Ja to się zastanawiam czy w ogóle robić sobie lewatywę przed porodem, przy tych hemoroidach. Bo niestety mam dość duże :/
 
Asia może podpytaj o to lekarza...bo może bolec...ja na 2 biorę czopki glicerynowe i aż tak nie boli chociaż tez nie jest to przyjemne...ale watpie żebym wyleczyla do porodu :(

I juz zaczyna mnie choroba brać...gardło boli, chodze i kicham... Ech :(
 
Oj mi niestety też się zrobił ten "hemodupek", jest malutki i modle się, żeby znikł, ostatnio miałam problem z wypróżnieniem i mocno parłam, żeby 2 wyszło i chyba temu sie pojawił:'(
 
Aga u mnie też pogoda do kitu cały czas pada na dodatek jestem przeziębiona i nosa leci chyba gorzej niż za oknem. :D
na dodatek chyba kolejna część tego czopa mi odeszła.
 
reklama
Do góry