reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Milia, Tata mój ma firmę, pokieruję go z tym 1% gdzie trzeba, niezbędne dane tylko mi potrzebne.
Ojojj jaka słodziutka. W tym bialuśkim, miniaturowym ubranku.. ah&oh


To przestaje być śmieszne. Ja już nie wiem co myśleć. Płacę temu lekarzowi co wizytę niemało, a on jakiś taki ja nie wiem. Powiedziałabym mu datę czerwiec 2010, to pewnie i taką by wpisał....
Ile na jednego człowieka w życiu przypada problemów, bo ja zgarniam chyba wszystko jak leci.
 
Małgosia to malutka slodzinka do wycalowania!!!
Marela jak tam?
Olusia, obyś jak najszybciej miała Mikiego przy sobie!!
Też się boję karmienia czy się uda :-(
Sharmota, datę z usg to wylicza chyba komputer na podstawie pomiarów usg. Przy opisie tego usg powinnaś mieć podana przewidywana datę porodu. Ja tak właśnie miałam :-)
Dziś myślałam, że może coś się zaczyna, bo pierwszy raz taki ból jak na okres. Ale po 3h przeszło. Dostałam za to takiego powera, że zaczęłam robić wszystkie rzeczy, które odkładalam :-)
 
Marela gratulacje! Czekamy na fotkę :)

Nataszka kciuki!!!

Milia, Malgonia śliczna :)

Anulka, jak bardzo chcesz karmić to się nie poddawaj. Wyobraź sobie że jesteś gdzie na końcu świata i nie ma tam mm :) a tak na serio to staraj się nie stresować i nie myśl o tym za dużo, przystawiaj małą jak najczęściej, zobaczysz ze sie uda.

Ja od wczoraj mam nieregularne skurcze, mały zdecydowanie mniej się rusza ale dziś słyszałam serducho i wszystko ok. Także jeśli nikt jeszcze nie zaklepał to ja się zapisuje na 4/04 :)
 
Spałam raptem godzine :-/ o północy obudziła mnie położna bo mierzyła tętno i koniec spania :( tysiąc myśli na minutę ;) entuzjazm że zobacze i przytule Adaśka i strach przed zabiegiem..
 
reklama
Do góry