reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karina no stresuje się :) właśnie wbiły mi już welfron i o 5.30 zaczyna się akcja lewatywa i reszta :)

Hmm, ja nie miałam lewatywy przed cc...

Myla, nie wiem, czy już schodzi ta żółtaczka, myslałam, ze znów jest gorzej, położna oceniła, że jest, ale nie jakoś strasznie nasilona, zobaczymy nastepnym razem, czy już zeszła.
 
reklama
marela,
gratuluję Tymonka :)

Anulka,
tego to się boją chyba wszystkie mamy - że będzie problem z pokarmem :( Ja również mam takie lęki.

sharmota,
aż mnie zaintrygowałaś. To na kiedy ten termin w końcu masz? ;)
 
Ja bylam u malego, musialam go zobaczyc, spal akurat wiec go nie bralam na rece, ale postalam chwile, dotknelam..

babydust jesli chodzi o Mikolaja to spadl z wagi troche, ale mam nadzieje ze szybko nadrobi, dokarmiany jest bo mam za malo pokarmu, natomiast Zuzia w miare sie trzyma.. przystawiam do piersi, ale tez jest dokarmiana..staram sie nie brac juz lekow p/c bolowych, mam nadzieje ze rozwinie sie u mnie laktacja, chcialabym karmic piersia...

Anula ja tez walcze o pokarm, bo jednak nasz pokarm najlepszy dla maluchow, no ale zobaczymy jak to bedzie...oby cos ruszylo..
 
Anulka Olusia z tym karmieniem na poczatku jest kicha ale pozniej juz latwiej
czasami to trwa dobrych kilka dni :/ pamietam jak przy corce juz bylam bliska tego zeby meza wyslac do sklepu po jakies mleko modyfikowane bo mala byla niespokojna wyraznie glodna a ja w domu i mleka w cyckach nic nie bylo :( ale po ciezkiej nocy nastepnego dnia mleczko sie pojawilo i juz bylo ok :)

Olusia kazde dzieciatko spada z wagi na poczatku takze to nic zlego a Mikolaj ma jeszcze problemy z oddychaniem ze w inkubatorze musi byc ?

Anulka a ty kiedy do domku sie wybierasz ?
 
Dziewczyny, udało nam się już założyć subkonto dla Małgosi w fundacji, chodzi o przekazywanie 1% podatku. Oczywiście zgromadzone środki będą nam wypłacane na zasadzie refundacji za koszty poniesione na rehabilitację i leczenie Małgosi. Jeśli któraś z Was jeszcze się nie rozliczyła/znacie kogoś takiego/znacie firmy, które jeszcze tego nie zrobiły, bardzo proszę o priv.
Nie miałam czasu zagłębić się w regulamin i nie wiem, czy mogę podać nr konta na ogólnym forum, czy też byłoby to źle widziane.
Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.
 
reklama
Do góry