reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ja się mogę na ten 01/04 zapisać. Ale ja to sobie mogę chcieć.
Zobaczymy co mi jutro w szpitalu powiedzą. Ale coś czuję że sprawdzą i wyślą do domu. No chyba że z łożyskiem nie halo albo jakieś inne problemy wyjdą. Jutro o 09.00 wizyta więc się wszystkiego dowiem.

Natasza no to w końcu Adaś będzie z Tobą. Tak się doczekać nie mogłaś a teraz panikujesz ;)

edit:

Co do liczenia tygodni ciąży to ja sama już nie wiem jak oni liczą. Wg lekarza/usg/om wychodzi mi 03/04 czyli dziś 39+3 ale w karcie ciąży i w dokumentach w szpitalu dziś mam 39+6tc i weź tu człowieku bądź mądry:oo2:
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek!
Ale się dzieje! :szok:

Marela, ale z zaskoczenia Cię wzięli! Może to i lepiej! Już bliziutko! Trzymam kciuki na szybki i bezbolesny poród!!!!

Natasza, jutro będziemy witać pierwszego kwietniowego Adasia :-)

Niezła kolejka się ustawiła!
Skoro tak gęsto to ja spokojnie na końcu postoję:tak:

Szaj, współczuję porannych stresów!!!! Masakra!!!!

Doli, nie ma jak to pomoc i wsparcie teściów!!!! Ręcę opadają...

Margo, współczuję sytuacji.... brak słów... taka niesprawiedliwość....

A przypomniało mi się, że podobno pierworódki często rodzą w pełni księżyca i dopatrzyłam się, że to 4 kwietnia!!! Trochę lipa!!!!
Ciekawe czy coś się sprawdzi?
 
reklama
Do góry